А1. Живым организмом является:
Г. клетка печени
А2. При работе с микроскопом изучаемый объект находится на
Б. предметном столике
А3. Снаружи каждую клетку покрывает:
В. наружная мембрана
А4. Сахар относится к:
Г. углеводам
А5. Жизнь на планете зародилась в:
А. почве
А6. Основной особенностью бактериальной клетки является:
Г. наличие жгутика
А7. Дрожжи используются для приготовления:
А. хлеба
8. Семенами размножаются:
А. ель
9. Основной признак беспозвоночных животных:
Г. отсутствие позвоночника
10. Первые настоящие наземные позвоночные животные – это:
Б. пресмыкающиеся
11. В наземно-воздушной среде:
В. достаточно кислорода
12. По обе стороны от экватора, между Северным и Южным тропиками расположены:
Г. влажные тропические леса
1) У голонасінних рослин насінини не захищені стінкою плода, їхні насінні зачатки розташовані не в зав'язі, а відкрито на лусках шишок. У насінних рослин спочатку відбувається запилення, потім запліднення, яке не залежить від вологого середовища, тому вони здатні зростати і в посушливих місцевостях. Відомо близько 700 сучасних видів голонасінних рослин (сосна, ялина, ялиця, модрина, кедр, яловець, тис, секвойя).
2)За зовнішнім виглядом — це дерева й кущі різних розмірів: від карликових сосен заввишки в 1 метр до стометрових велетнів секвой — найвищих у світі хвойних рослин.
Особливістю будови більшості видів хвойних є те, що їхнє зазвичай вічнозелене листя має вигляд голок чи рідше лусочок. Такі листки називають хвоєю, звідки й походить назва класу. Голки-листя на поперечному розрізі округлі або ребристі, як у сосни або ялини; можуть нагадувати плоскі довгасті луски, наприклад, у тиса, туї, кипариса. Завдяки невеликій площі листків та особливостей їхніх продихів, узимку практично повністю припиняється випаровування води. Продихи занурені в товщу тканини листка, а в деяких рослин у зимовий період закриваються воском. У більшості хвойних листки темно-зеленого кольору і розташовані на гілках по спіралі, що забезпечує краще уловлювання розсіяного сонячного світла в помірних широтах і північних районах, у густому лісі в затінку інших рослин.
У корі та деревині хвойних рослин є безліч канальців, заповнених густою рідиною зі специфічним запахом — хвойною смолою. Їх називають смоляними ходами. При ушкодженні стовбура в цьому місці з'являються краплини смоли — і рана швидко затягується. У стовбурі хвойного дерева добре виражені річні кільця приросту. Коренева система хвойних стрижнева, причому є великий стрижневий корінь, що розвивається з первинного та зберігається все життя рослини. Бічні корені тонкі й короткі, містять мікоризу.
ответ будет: 4, 5, 6, 3, 1, 2