Объяснение:
Ссавці, або звірі, - найвище організовані серед усього тваринного світу. Головний мозок їх відзначається особливо високим розвитком. Механізми теплорегуляції забезпечують відносну постійність температури тіла і цим зменшують залежність від умов середовища, а живородіння та вигодовування малят молоком підвищує виживання нащадків та дає можливість розмножуватися за різноманітних умов життя.
Найпримітивнішими ссавцями є першозвірі, до яких належать такі живі викопні, як качконіс та єхидна - мешканці Австралії і прилеглих островів, що утворюють ряд однопрохідних, або яйцекладних. Як видно з назви ряду, його представникам притаманна така примітивна ознака, як наявність клоаки, а розмножуються вони, відкладаючи яйця, а потім їх насиджують (качконіс) або виношують у шкірястій сумці, що утворюється на період розмноження на череві самки (єхидна).
Вигодовують першозвірі малят молоком, але сосків у них нема, а виділяється молоко на особливих ділянках шкіри - залозистих полях, розташованих на череві, з яких малята злизують молоко. Хоча тіло цих тварин вкрито шерстю, температура тіла у них досить низька і коливається у значних межах залежно від температури зовнішнього середовища: від 22° до 37° С. Головний мозок розвинений слабо.
Ці та багато інших примітивних ознак наближають яйцекладних до їх предків - плазунів, а тому деякі вчені вважають, що качконіс та єхидна - не ссавці, а живі викопні плазуни, які лише подібні за своєю організацією до ссавців. В усякому разі, цих тварин відокремлюють від справжніх звірів і виділяють в особливий підклас - першозвірів.
Серед підкласу справжніх звірів, до якого належать усі інші ссавці, є тварини з різним ступенем будови. Нижчі звірі, або сумчасті, також відзначаються рядом примітивних рис. Дитяче місце в матці (плацента) розвинене у них дуже слабо, а тому вагітність триває короткий час і дитинчата народжуються крихітними, подібними до зародків, і дальший їх розвиток проходить у сумці, в якій є сосок, що до нього маля прикріплюється ротом і живиться у перший період пасивно (молоко періодично впорскується в рот).
Досить примітивними є і деякі вищі звірі, або плацентарні. Так, комахоїдні ссавці, до яких належать кроти, їжаки, землерийки та ін., мають невеликих розмірів півкулі головного мозку, закрутки на них відсутні, зуби слабо диференційовані.
На найвищому щаблі розвитку між ссавців перебувають примати, до яких відносять півмавп і мавп. А серед мавп - людиноподібні - найвище організовані з усіх сучасних тварин на Землі.
1) При к поглощению к пищи у животных - огромное количество, притом они самые разнообразные. Например, хищники имеют зачастую развитые, выступающие вперёд челюсти, с мощными зубами и развитый лицевой череп, что позволяет им отрывать куски сырого мяса от туши с легкостью и без проблем пережевывать их.
У мух и других насекомых существует целый ряд разнообразных при которые облегчают им прием пищи. Так, например, у комаров есть острый хоботок, которым они протыкают кожу жертвы, а затем впрыскивают через него специальную жидкость, препятствующую сворачиванию крови.
Травоядные животные имеют большие зубы и очень подвижный язык и губы, которые позволяют им на протяжении очень длительного периода пережевывать пищу, а корова, например, имеет ещё и несколько желудков (да и не только корова).
Киты, например, имеют весьма специфическое строение ротового аппарата, однако с учётом занимаемой ими экологической ниши, фильтрационный питания планктоном при их китового уса - это лучшее, что могла дать для них природа.
2. Дождевой червь имеет ротовое отверстие на головном конце его тела, а планария - имеет ротовое отверстие на брюшной поверхности туловища.
У планарии есть глотка, а у дождевого червя её нет.
У дождевого червя пищеварительный тракт напоминает одну сплошную трубку, а у планарии устроен по типу троисто-ветвящегося ствола.
У дождевого червя есть анальное отверстие, а у планарии - нет.
1. Грипп, парагрипп, корь, вирусные гепатиты, ВИЧ-инфекция, цитомегаловирусная инфекция, менингит, чума, холера, дизентерия, сальмонеллёз, стрептококковая, стафилококковая инфекции, менингит, амебиаз, критоспоридиоз, изоспориаз, токсоплазмоз, малярия, бабезиоз, балантидиаз, бластоцистоз.
2. Первая при отравлении: выяснить, какой продукт стал причиной отравления, изъять его, но не выбрасывать. Промыть пострадавшему желудок: дать выпить 3-4 стакана бледно-розового раствора марганцовки, вызвать рвоту. Для этого надавить на корень языка пальцем или черенком ложки. Дать активированный уголь: 20-30 таблеток на стакан воды. Через 2-3 часа повторно промыть желудок.
3. Мыть руки с мылом если откудового пришел, спрашивать разрешение чтоб кушать еду, нельзя бросать хлеб и тд., соблюдать чистоту в доме.
4.Если вы хотите быть здоровы,придерживайтесь основных принципов правильного питания. С древних времен врачи придавали большое значение питанию как терапевтическому средству при лечении больных. Еще Гиппократ говорил, что пища должна быть для нас лекарством.
5. 1. Тщательно пережевывайте пищу
2. Не переедайте
3. Между едой не перекусывайте
4. Соблюдайте режим питания
5. Сырые овощи и фрукты надо есть перед едой, а не после.