М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Крі пеанаа Damas neosporas
та пред го
men
и друга и аранее​

👇
Ответ:
kenanyusifov02
kenanyusifov02
25.10.2021

Пр

Объяснение:

домашние знаем можешь сделать

4,5(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lizalubavina
lizalubavina
25.10.2021

ответ: 1.поведінка людини — діяльність, що охоплює сукупність дій і вчинків людини у відповідь на вплив внутрішніх і зовнішніх чинників.

2.павлов

3.пояснювально-ілюстративне, проблемне, програмоване, комп'ютерне навчання.  

ii рівень

1. в) емоційна

2. це сукупність вчинків у повсякденному житті або певної ситуації.образно кажучи, поведінка людини – це розповідь світу про те, що відбувається всередині.

3. наприклад, частота дихання, серцебиття, активність мозку зниженні в нічний період.

iii рівень

1. а

2. внутрішнє гальмування (гальмівні умовні рефлекси) - це згашувальне, диференційоване, умовно-гальмівне, запізнювальне і слідове. локалізується внутрішнє гальмування в корі головного мозку, хоча тимчасові зв'язки охоплюють і підкіркові структури. сам механізм його виникнення полягає в тому, що підкріплення в кірковій проекції умовно-рефлекторної реакції спричиняє спряжене гальмування, яке відіграє оберігальну роль. якщо підкріплення немає, то в кірковій проекції умовного подразника розвивається вичерпання, яке й стимулює внутрішнє гальмування (як охоронне). воно виникає в центрі того самого умовного рефлексу. основна умова його розвитку - відсутність підкріплення умовного подразника безумовним. тобто воно розвивається за відсутності зворотної аферентації, яка підтверджує пристосовне значення даного умовного рефлексу. це свідчить, що умовні подразники, які вже не викликають дану умовнорефлекторну діяльність, набули негативного гальмівного значення, спричиняючи внутрішнє гальмування.

3. в

iv рівень

1. умовні рефлекси є пристосувальними реакціями організму, які визначаються умовами життя людини і можливість заздалегідь адаптуватись до нових умов. вони мають попереджувальне сигнальне значення, оскільки організм починає реагувати цілеспрямовано до того, як почне діяти життєво важливий подразник. тому умовні рефлекси забезпечують людині можливість заздалегідь оцінити небезпеку або корисність подразника, здійснювати цілеспрямовані дії та свідомо уникати помилок.

2. людина розуміє що окрім неї є ще люди, ті, хто потребують ще більшоі , ціною свого життя рятує інших.

3. означає пошук людиною свого внутрішнього світу як значущої цінності. пізнавши самого себе, ти пізнаєш світ, тому що світ зовнішній є відображенням світу внутрішнього. найважча з усіх доріг – це дорога до себе. вона найдовша. інколи не вистачає життя, щоб прийти до усвідомлення того, хто ти є.

4,5(75 оценок)
Ответ:
zakopirinina
zakopirinina
25.10.2021
Н – это участок ДНК, кодирующий определенный белок. Малейшее изменение структуры ДНК ведет к изменениям белка, что в свою очередь изменяет цепь биохимических реакций с его участием, определяющих тот или иной признак или серию признаков.

Первичная структура белка, т.е. последовательность амнокислотных остатков, зашифрована в ДНК в виде последовательности азотистых оснований аденина (А), тимина (Т), гуанина (Г) и цитозина (Ц). Каждая аминокислота кодируется одной или несколькими последовательностями из трех нуклеотидов – триплетами. Синтезу белка предшествует перенос его кода с ДНК на информационную РНК (иРНК) – транскрипция. При транскрипции выполняется принцип дополнения, или комплементарности: А, Т, Г и Ц в ДНК соответствуют У (урацил), А, Ц и Г в иРНК. Непосредственно синтез белка, или трансляция, происходит на рибосоме: аминокислоты, подносимые к рибосоме своими транспортными РНК (тРНК), соединяются в полипептидную цепь белка соответственно триплетам оснований иРНК.

Однозначная связь между последовательностями нуклеотидов в ДНК и аминокислот в полипептидной цепи белка позволяет по одной из них определить другую. Зная изменения в ДНК, можно сказать, как изменится первичная структура белка.
4,5(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ