Плід утворюється, в основному, із зав'язі, але в його утворення можуть брати участь різні частини квітки (чашечка, оцвітина і тичинки). Насіння формуються з семяпочек. Стінка (так званий околоплодник) формується із стінки зав'язі. Околоплодник складається з трьох шарів: зовнішнього - екзокарпія або епікарпія, середнього - мезокарпія і внутрішнього - ендокарпія, всі вони добре помітні. Наприклад, розглянемо плід вишні. У нього зовнішній шар (екзокарпій) - тонкий шкірястий, середній (мезокарпій) - їстівна соковита м'якоть, внутрішній (эндокарпій) - насіння, оточена твердою кісточкою з скам'янілою тканини. Існують плоди, в яких шари оплодня їх важко розрізнити, навіть при анатомічному дослідженні, це пояснюється стисненням і деформацією клітин при дозріванні плоду.
Объяснение:
1)Атмосфера отражает и поглощает солнечную радиацию и таким образом защищает живые организмы от ультрафиолетовых лучей.
2) Воздух необходим для нормального существования на Земле живых организмов. Газы, входящие в состав воздуха, участвуют в таких важных процессах, как дыхание, фотосинтез.
3) Основные свойства воздуха:
Прозрачен, Не имеет цвета и запаха, Не имеет формы, занимает всё пространство, Упругость, Проводит звук и солнечные лучи, Сохраняет тепло, При нагревании расширяется, при охлаждении сжимается, Подвижен
Самки аскариды крупнее самцов (25–40 × 3–6 см). Самцы более мелкие (15–25 × 2–4 см) (рис. 2) (см. также раздел «Лабораторные исследования на геогельминтозы»).