Значення тварин для людини не можна перебільшити. Напевно, без них не було б людини. Адже вони є головним джерелом їжі для людини, виступають сировиною для промисловості – використовується шовк, пух, шкіра і віск. Люди здавна приручили диких предків собаки, кішки, коня, великої рогатої худоби, кози, вівці, гусака, качки і так далі. І з ходом еволюції було виведено велику кількість нових порід домашніх тварин з яких ми отримуємо як м’ясо і молоко, так і субпродукти.
Такі паразитичні і хижі тварин, як сонечко, кліщі, використовуються людиною в якості біологічної зброї проти шкідників і кровосисних видів тварин. Дані методи не є небезпечними для навколишнього середовища і здоров’я самої людини.
Варто згадати і про естетичне задоволення, яке ми отримуємо від споглядання на акваріумних рибок, метеликів, птахів, улюблених домашніх котів і собак. Багато тварин здатні виліковувати душевні і фізичні недуги людини.
Объяснение:
1. Пиявки - присоски (они передвигаются, попеременно прикрепляя присоски к разным предметам и петлеобразно изгибаясь.)
2. Львы - передние и задние лапы (лапы у львов короткие, отлично развита мускулатура передних лап. когти льва достигают 7 см в длине.)
3. Кошки - передние и задние лапы (ходят "на цыпочках". Это означает, что они ходят на пальчиках, а не так как мы - всей ступней. На задних лапах отчетливо видна пятка в виде "колена". Настоящее же колено расположено на высоте низа живота. На передней лапе у кошки пять пальцев, причем пятый палец настолько укорочен, что не касается пола при ходьбе. Задняя же лапа опирается на четыре пальца, здесь большой палец отсутствует. Толстые подошвы равномерно распределяют вес тела кошки на всю ступню. Поэтому кошки ходят так бесшумно.)