М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Соваучка
Соваучка
04.04.2023 02:13 •  Биология

Опишіть риси пристосованості ракоподібних до життя у водному середовищі ?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
AIDA902231
AIDA902231
04.04.2023
 Многие бактерии лишены полового процесса, и размножение у них протекает только путем деления или почкования. Половое размножение у бактерий осуществляется в примитивной форме. У бактерий не образуются гаметы, и нет слияния клеток.При половом процессе часть ДНК бактериальной клетки донора транспортируется в клетку реципиента и замещает аналогичную часть ДНК реципиента под воздействием необходимых ферментов. Новообразованная рекомбинантная ДНК бактерии содержит гены обеих родительских клеток. Особенностью клеток, образованных при половом размножении, является то, что у них наблюдается разнообразие признаков, благодаря соединению генов разных организмов.
4,4(39 оценок)
Ответ:
astimorget
astimorget
04.04.2023

відношення "ген-ознака"пов'язано з явищем взаємодії алельних і неалельних генів,множинної дії генів.

комплементарність- одночасна присутність у генотипі двох генів різних алельних пар призводить до появи нової ознаки (наприклад поява гороху з червоними квітками при схрещуванні 2 сортів з білими квітками).

епістаз- ген однієї алельної пари пригнічує дію гена іншої алельної пари.

полімерія- кілька генів впливає на прояв однієї ознаки

зчеплене успадкування-гени, локалізовані в одній хромосомі успадковуються спільно, або зчеплено.такі гени утворюють групу зчеплення і кількість груп зчеплення в організмі певного виду= кількості хромосом в гаплоїдному наборі.

кросинговер- вийняток із зчепленого успадкування,оскільки це явище коли гомологічні хромосоми обмінюються своїми ділянками під час кон'югації при метафазі-І мейозу.

група зчеплення-гени однієї хромосоми

кросинговер — це обмін ділянками гомологічних хромосом у процесі мейозу. Саме через кросинговер немає абсолютно повного зчеплення генів, за якого вони передавалися б завжди разом. Чим далі один від одного вони розташовані на хромосомі, тим частіше відбувається явище кросинговеру.

механізм кросинговер: Перехрещення між хроматидами гомологічних хромосом може відбуватися одночасно в кількох точках. Кросинговер, що відбувається лише в одному місці, називають поодиноким, у двох точках одночасно — подвійним, у трьох — потрійним. Насправді в живих клітинах кросинговер завжди є множинним, а всі інші варіанти стосуються конкретних генів, які досліджують у певній групі зчеплення. Гамети, у яких відбувся кросинговер, називають кросоверними.

біологічне значення-є одним з джерел мінливості, а саме комбінативної

4,6(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ