М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
misha12e
misha12e
16.10.2020 01:55 •  Биология

Камаxам притаманні такі ознаки: тіло поділене на три відділи - голову, груди й черевце; на голові розташовані дві пари вусиків, та
складні очі, кожен з трьох сегментів грудного відділу несе по парі ніг; більшість комах здатні до
польоту, тому середній і задній сегменти грудного відділу зазвичай мають по парі крил; черевце
сегментоване та позбавлене кінцівок або вони перетворені на інші органи. Тіло поділене на два
відділи - Головогруди й черевце; комахам властивий непрямий розвиток з неповним або повним
перетворенням; на голові розташовані пара вусиків, очі (прості та складні) та ротовий апарат.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ренатка6
ренатка6
16.10.2020
Приклади пристосованості у тваринному світі. У тваринному світі широко поширені різні форми захисного фарбування. Їх можна звести до трьох типів: протекційна, застережний, маскувальна.Захисне забарвлення допомагає організму стати менш помітним на тлі навколишньої місцевості. Серед зеленої рослинності клопи, мухи, коники та інші комахи часто забарвлені в зелений колір. Фауну Крайньої Півночі (білий ведмідь, полярний заєць, біла куріпка) характеризує біле забарвлення. У пустелях переважають жовті тони забарвлення тварин (змії, ящірки, антилопи, леви).Застережний забарвлення ясно виділяє організм в навколишньому середовищі яскравими, барвистими смугами, плямами (форзац 2). Вона зустрічається у отруйних, палючих або жалких комах: джмелів, ос, бджіл, жуків-наривників. Яскрава, застережний забарвлення зазвичай супроводжує інші засоби захисту: волоски, шипи, жала, їдкі або гостро пахнуть рідини. До цього ж типу забарвлення відноситься загрозлива.Маскування може досягатися подібністю за формою тіла і забарвленням з яким-небудь предметом: листом, гілкою, сучком, каменем і т. д. При небезпеці гусінь метелика-п'ядуна витягується і застигає на гілці зразок сучка. Метелика совки-гнилички у нерухомому стані легко прийняти за шматочок гнилого дерева. Маскування досягається також мімікрією. Під мімікрією мають на увазі подібність у фарбуванні, формі тіла і навіть у поведінці та звичках між двома або декількома видами організмів.
4,4(40 оценок)
Ответ:
lizadobhliwdf
lizadobhliwdf
16.10.2020
1 — накипные; 2 — листоватые; 3 — кустистые
кипные лишайники имеют вид корочки, тесно сросшейся с субстратом (чаще всего на камне или скале). У листоватых лишайников пластинчатое, иногда с волнистым краем, слоевище, горизонтально расположенное на субстрате (почва, камни, древесина). К субстрату оно прочно прикреплено толстой короткой ножкой. Кустистые лишайники имеют вид кустика, прямостоячего или висячего, сильно разветвленного или неразветвленного. Располагаются на почве, а эпифиты — на ветвях деревьев или на скалах. К субстрату прикрепляются небольшими участками слоевища, а напочвенные — нитевидными ризоидами.
4,8(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ