М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
EdiNoRoShKa228
EdiNoRoShKa228
25.04.2020 02:53 •  Биология

Напишите, по каким особенностям это животное относят к классу млекопитающих


Напишите, по каким особенностям это животное относят к классу млекопитающих​

👇
Ответ:
edelbi9512
edelbi9512
25.04.2020

Млекопитающие  класс позвоночных животных, основной отличительной особенностью которых является вскармливание детёнышей молоком ...

Объяснение:

4,6(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Anuliks
Anuliks
25.04.2020
Біологія людини. її складові частини біологія людини – це наука про будову, процеси життєдіяльності, розвиток, походження, еволюцію та ічне розселення людей.  науки, що вивчають біологію людини, можна поділити на дві групи: теоретичні та прикладні.  теоретичні біологічні науки: цитологія, гістологія, анатомія, фізіологія, генетика, біохімія, біофізика.  прикладні: медицина, гігієна, валеологія, екологія.  анатомія – наука про будову організму й усіх його органів. термін анатомія походить від давньогрецького анатоме – розтинання. це пояснюється тим, що першим і основним методом дослідження людини був метод розтинання трупів.  фізіологія – наука про функції і процеси життєдіяльності організму в цілому, його органів, тканин, клітин, виявляє причини, механізми і закономірності життєдіяльності організму.  генетика – наука, що вивчає процеси спадковості та мінливості організмів, зокрема механізми передачі спадкової інформації, вади розвитку людини, спричинені її порушеннями.  антропологія – наукова дисципліна, що досліджує походження й еволюцію людини як особливого соціально-біологічного виду, утворення людських рас.  екологія людини – дослідження впливу на людину природних і соціальних факторів навколишнього середовища.  гігієна – наука про здоров’я та його збереження.  гігієна – галузь медицини, що розробляє і впроваджує методи запобігання захворюванням, вивчає вплив різних чинників довкілля та виробництва на здоров’я людини.  термін гігієна походить від грецького гігієнос – цілющий, той, що приносить здоров’я. знання гігієни та застосування на практиці цих знань є людині зміцнити свій організм, загартувати його, вберегти від різних захворювань, стати фізично розвиненою, здоровою, здатною до будь-якої праці.  на організм людини діють безперервно змінювані фактори навколишнього середовища. проте ці зміни не викликають захворювання, бо організм людини пристосовується до них. між організмом і зовнішнім середовищем існує функціональна рівновага. захворювання виникає лише тоді, коли ця рівновага порушується, тобто на людину діють фактори навколишнього середовища, незвичні по силі і якості.  людина не тільки піддається впливові факторів і умов зовнішнього середовища. вона здатна сама впливати на нього з метою поліпшення умов праці, живлення, побуту та створення відповідних умов для збереження здоров’я.
4,7(36 оценок)
Ответ:
Timoxin
Timoxin
25.04.2020

В зависимости от вида они могут жить от 1 до 6 лет .

Тела слизней состоят в основном из воды, и без полноразмерной раковины их мягкие ткани подвержены высыханию. Они должны генерировать защитную слизь, чтобы выжить.

У большинства слизней на голове четыре щупальца или щупальца. Верхние два («оптические щупальца») видят свет и имеют концы глаз, а нижние два («сенсорные щупальца») используются для обоняния. Щупальца убираются и могут вырасти в случае потери.

У слизняка нет традиционного носа , а пара щупалец, которые он использует для обоняния. Распространенное заблуждение о слизняках заключается в том, что у них четыре носа. Количество щупалец является основной причиной этого заблуждения.

Слизни в среднем около 27 000 «зубов» . Им нужно так много зубов, потому что вместо того, чтобы пережевывать пищу, у них есть гибкая полоска микроскопических зубов в виде ленты, называемая радулой . Это действует как циркулярная пила - прорезает растительность и ест ее по ходу. Когда их зубы изнашиваются, новые ряды зубов продвигаются и заменяют их.

Слизни содержат как мужские, так и женские органы , что позволяет им быстро размножаться после созревания их репродуктивных органов и при наличии более одного слизняка в области. Несколько дней спустя слизняки откладывают примерно тридцать яиц в яму в земле или под прикрытием какого-либо предмета, например упавшего бревна.

Объяснение:

4,5(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ