М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
123456782121
123456782121
21.07.2020 23:09 •  Биология

11. Понему клетку считают живой системой?

👇
Ответ:
Yoongikookie
Yoongikookie
21.07.2020

Объяснение:

Потому что клетки размножаются,питаются и взаимодействуют с себя подобными.

4,7(60 оценок)
Ответ:
Юлия45684
Юлия45684
21.07.2020

Каждой клетке присущи все признаки живого. Она дышит, питается, размножается, реагирует на внешнее воздействие, то есть живет. Все сложные процессы жизнедеятельности происходят во взаимосвязанных частях клетки.

4,4(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
RedomR
RedomR
21.07.2020
Паличкоподібні бактерії (застаріле — бацили, або рідко бациля[1] від лат. bacilli — «палички») — бактерії паличкоподібної форми. Нині назву «бацили» використовують для означення представників роду Bacillus. Морфологічно виділяють ще так звані коккобацили — округліші клітини, довжина яких ще помітно перевищує ширину (зокрема як у Bacteroides fragilis, Yersinia pestis, Bordetella bronchiseptica, Haemophilus influenzae). Паличкоподібна форма зустрічається у більшості видів бактерій, як грам-негативних, так і грам-позитивних. Паличкова форма є найчисленнішою і найрізноманітнішою групою бактерій.
4,5(65 оценок)
Ответ:
Onoo
Onoo
21.07.2020

На нижній поверхні мікроспорофілів знаходяться два мікроспорангія-пилкових мішка, в яких утворюється пилок. Кожне пилкове зерно забезпечене двома повітряними мішками, що полегшує перенесення пилку вітром. У пилковому зерні є дві клітини, одна з яких згодом, при попаданні на семязачаток, формує пилкову трубку, інша після поділу утворює два спермія.

На інших пагонах того ж рослини утворюються жіночі шишки червонуватого кольору. На їх головній осі розташовуються дрібні прозорі криють лусочки, в пазухах яких сидять великі товсті, згодом здерев'янілі луски. На верхній стороні цих лусок розташовано по два семязачатка, в кожному з яких розвивається жіночий гаметофіт — ендосперм з двома архегоніями з великою яйцеклітиною в кожному з них. На верхівці семязачатка, зовні захищеного інтегументом, є отвір-пилковхід, або микропиле

Объяснение:

надеюсь , делала через переводчик , если где то не так переводиться прости

4,5(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ