Каждой клетке присущи все признаки живого. Она дышит, питается, размножается, реагирует на внешнее воздействие, то есть живет. Все сложные процессы жизнедеятельности происходят во взаимосвязанных частях клетки.
На нижній поверхні мікроспорофілів знаходяться два мікроспорангія-пилкових мішка, в яких утворюється пилок. Кожне пилкове зерно забезпечене двома повітряними мішками, що полегшує перенесення пилку вітром. У пилковому зерні є дві клітини, одна з яких згодом, при попаданні на семязачаток, формує пилкову трубку, інша після поділу утворює два спермія.
На інших пагонах того ж рослини утворюються жіночі шишки червонуватого кольору. На їх головній осі розташовуються дрібні прозорі криють лусочки, в пазухах яких сидять великі товсті, згодом здерев'янілі луски. На верхній стороні цих лусок розташовано по два семязачатка, в кожному з яких розвивається жіночий гаметофіт — ендосперм з двома архегоніями з великою яйцеклітиною в кожному з них. На верхівці семязачатка, зовні захищеного інтегументом, є отвір-пилковхід, або микропиле
Объяснение:
надеюсь , делала через переводчик , если где то не так переводиться прости
Объяснение:
Потому что клетки размножаются,питаются и взаимодействуют с себя подобными.