Гриби́ — гетерогенна група еукаріотичних безхлорофільних гетеротрофних організмів, які живляться переважно осмотрофно, і більшість з яких здатна розмножуватись за до спор (хоча деякі втратили цю можливість і розмножуються вегетативно). Більшість з них протягом усього життя або на певних стадіях розвитку має міцеліальну будову, а деякі — дріжджі — одноклітинні. Наука про гриби — мікологія.
На початку XXI сторіччя було описано приблизно 70—100 тис. видів грибів, проте їх очікуване різноманіття, за оцінками різних авторів, становить від 300 тис. до 1,5 млн видів.
Рослини лісу ростуть ярусами - пристосування до мирного співіснування в умовах різного освітлення. Верхній ярус утворюють дерева (дуб, сосна, ялина, граб, клен, липа, ясен, береза, осика); нижче ростуть кущі (ліщина, глід, черемха, бузина, терен, шипшина, вовче лико та інші); потім трав'янисті рослини, яких без світла у лісі зазвичай небагато і мають здебільшого широкі листки (жовтець, конвалія, барвінок, плющ, суниці, орляк, квасениця та інші), найнижчий ярус лісу складається з мохів і лишайників, які накопичують вологу і в такий іб впливають на рослини верхніх ярусів.
Посмотри в интернете как делать и все
Объяснение: