М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
konstantinseme2
konstantinseme2
20.12.2022 17:07 •  Биология

Порівняйте у вигляді таблиці мутагенез і потік генів. Що є схожим і відмінним у цих процесах та їхньому внеску в еволюцію?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
drsoffia
drsoffia
20.12.2022
Подібність у тому, що вони вищі спорові рослини. Є диференціація на органи і тканини, але розмножуються спорами, гаметофіт НЕ скорочений до стану в кілька клітин, а займає до половини життєвого циклу.

Плавун - вічнозелені багаторічні трави, здебільшого з дихотомічним розгалуженням.
Пагони повзучі з піднімають гілками.
Листя (філлоіди) чергові або в колотівках, від лінійних до ланцетовідних.
Спорофілли в щільних стробілах. Спори проростають через 3-8 років після висипання. Гаметофіт сапрофітний, з мікоризою, розвивається від 2 до 16 років.
Розмноження спорами і вегетативне - укоріненням гілок, виводковими нирками, бульбами.

Хвощі - нині живуть види - виключно трав'янисті рослини висотою від декількох сантиметрів до декількох метрів.
У всіх видів хвоща стебла мають вираженої метамерією, тобто правильним чергуванням вузлів і міжвузлів. Листя скорочені до лусок і розташовуються мутовками у вузлах. Тут же утворюються і бічні гілки. Асиміляційну функцію виконують зелені стебла, поверхня яких збільшується ребристістю, стінки клітин шкірки просякнуті кремнеземом. Підземна частина хвощів представлена сильно розвиненим кореневищем, у вузлах якого формуються додаткові корені. У деяких видів (хвощ польовий) бічні гілки кореневища перетворюються в бульби, які служать місцем відкладення запасних продуктів, а також органами вегетативного розмноження.
Хвощ - трудноіскоренімие бур'ян, який переживає завдяки своїм підземним кореневищам навіть лісові пожежі. Стебла хвоща містять кремнезем, тому жорсткі. Перш стеблом хвоща чистили горщики і каструлі.
4,4(26 оценок)
Ответ:
NASTYASIDorova10
NASTYASIDorova10
20.12.2022

Прибор до предела заполняют прокипяченной водой. Одно колено прибора закрывают каучуковой пробкой с укрепленным в ней растением. Все щели в пробке промазывают пластилином, чтобы не проходил воздух; другое колено через резиновый шланг соединено с мерной пипеткой на 2 мл. В приборе не должно быть пузырьков воздуха, вся капиллярная трубка должна быть заполнена водой. При малейшем уменьшении объема воды в приборе водный мениск в пипетке смещается.

Объем воды в потометре может сильно изменяться при изменении температуры, что отразится на положении передвижения мениска в пипетке, поэтому во время опыта необходимо следить за постоянством температуры.  Отмечают исходное положение мениска в пипетке, а затем определяют смещение мениска через 10, 20 и 30 мин. Мерой скорости поглощения воды растением является среднее расстояние, на которое сместится мениск в капилляре в единицу времени.  Изменяя условия транспирации растения (ветер, влажность воздуха) можно измерить скорость поглощения воды в зависимости от факторов.

Объяснение:

4,6(29 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ