ответ:
сюжет
в поместье покровское обитают двое друзей - бывший генерал троекуров и отставной поручик дубровский. кирила петрович славится своим жестоким нравом и порой для развлечения закрывает гостей в комнате с голодным медведем. между помещиками возникает ссора из-за холопа богача. это приводит к длительной вражде. троекуров, подкупив губернский суд, отсудил у дубровского кистеневку. потерпевший теряет рассудок уже в зале суда. через небольшое время он умирает. в это же время приезжает сын дубровского, владимир. он сжигает отсуженное имение отца. хитростью володя попадает на службу к троекуровым. он даже убил медведя, закрытого с ним в комнате. маша и владимир влюбляются друг в друга, но родители уже приготовили в женихи 50-летнего князя. перед венчанием дубровский с разбойниками нападает на жениха, стремясь помешать свадьбе. но это не удается и в итоге дубровский распустив банду скрывается от идущих солдат.
вывод (мое мнение)
пушкин показал, что закон для богатых помещиков не имеют никакой силы. сохранить благородство крайне трудно в подобном обществе. но владимир дубровский даже став разбойником остается справедливым и честным. у маши можно поучиться верности, хотя и был нелюбим.
Объяснение:
Ссавці, або звірі, - найвище організовані серед усього тваринного світу. Головний мозок їх відзначається особливо високим розвитком. Механізми теплорегуляції забезпечують відносну постійність температури тіла і цим зменшують залежність від умов середовища, а живородіння та вигодовування малят молоком підвищує виживання нащадків та дає можливість розмножуватися за різноманітних умов життя.
Найпримітивнішими ссавцями є першозвірі, до яких належать такі живі викопні, як качконіс та єхидна - мешканці Австралії і прилеглих островів, що утворюють ряд однопрохідних, або яйцекладних. Як видно з назви ряду, його представникам притаманна така примітивна ознака, як наявність клоаки, а розмножуються вони, відкладаючи яйця, а потім їх насиджують (качконіс) або виношують у шкірястій сумці, що утворюється на період розмноження на череві самки (єхидна).
Вигодовують першозвірі малят молоком, але сосків у них нема, а виділяється молоко на особливих ділянках шкіри - залозистих полях, розташованих на череві, з яких малята злизують молоко. Хоча тіло цих тварин вкрито шерстю, температура тіла у них досить низька і коливається у значних межах залежно від температури зовнішнього середовища: від 22° до 37° С. Головний мозок розвинений слабо.
Ці та багато інших примітивних ознак наближають яйцекладних до їх предків - плазунів, а тому деякі вчені вважають, що качконіс та єхидна - не ссавці, а живі викопні плазуни, які лише подібні за своєю організацією до ссавців. В усякому разі, цих тварин відокремлюють від справжніх звірів і виділяють в особливий підклас - першозвірів.
Серед підкласу справжніх звірів, до якого належать усі інші ссавці, є тварини з різним ступенем будови. Нижчі звірі, або сумчасті, також відзначаються рядом примітивних рис. Дитяче місце в матці (плацента) розвинене у них дуже слабо, а тому вагітність триває короткий час і дитинчата народжуються крихітними, подібними до зародків, і дальший їх розвиток проходить у сумці, в якій є сосок, що до нього маля прикріплюється ротом і живиться у перший період пасивно (молоко періодично впорскується в рот).
Досить примітивними є і деякі вищі звірі, або плацентарні. Так, комахоїдні ссавці, до яких належать кроти, їжаки, землерийки та ін., мають невеликих розмірів півкулі головного мозку, закрутки на них відсутні, зуби слабо диференційовані.
На найвищому щаблі розвитку між ссавців перебувають примати, до яких відносять півмавп і мавп. А серед мавп - людиноподібні - найвище організовані з усіх сучасних тварин на Землі.