У нашої сім’ї є дача за містом. Влітку там чудово. На ділянці росте тінистий фруктовий сад. Є й невеликий городик. На дачі стоїть будиночок з різьбленим дерев’яним ганком.
Влітку ми ласуємо своїми овочами та фруктами: полуницею, черешнею, малиною, сливами, яблуками, грушами, свіжими помідорами і огірочками. Я обожнюю ховатися влітку в тіні дерев і відпочивати на лавочці. Або кататися на гойдалках під великим горіхом.
На дачі доводиться працювати не тільки моїм батькам, але і нам з братом. Ми лазимо на дерево, поливаємо овочі, полем бур’яни. Ми намагаємося переробити всю роботу швидше, щоб можна було довше відпочивати на природі. Між дерев ми повісили гамак. Хто-небудь обов’язково валяється там в тіні з планшетом в руках. Або з журналом, або з книжкою. На місце в гамаку завжди стоїть черга.
На дачі мама садить квіти. Папа все збирається притягти на дачу крісло-гойдалку або купити диван-гойдалку. У ній можна відпочивати після роботи і пити чай.
У дачному селищі у мене є друзі. Іноді на вихідних, коли всі приїжджають на дачі, ми з ними зустрічаємося. Тоді ми від мся у батьків і йдемо гуляти на місцеву річку Уж. Я люблю відпочивати на дачі влітку, коли я на канікулах, а батьки у відпустці. Тоді нікуди не треба поспішати. Ми збираємося всією сім’єю на природі, до нас приїжджають гості. Особливо я люблю проводити з сім’єю на дачі теплі літні вечори.
При передвижении по земле голуби испытывают неудобство, процесс передвижения замедленный, неловкий, затруднённый. Во время полёта они чувствуют себя в своей стезе: делают ловкие повороты, очень быстры и ловки. При ловле добычи голуби становятся агрессивными, быстрыми и очень целеустремлёнными.
Форма тела - обтекаемая, четырёхугольная, с перекосом в сторону груди. Форма крыльев - вытянутая, овальная, вогнутая с одной стороны. Окрас оперения - сизый.
Птицы держаться группами в местах, где кормятся, поскольку так у них случае опасности, например, нападении кота, увеличиваются шансы на выживание. Гнездятся дикие и городские голуби зачастую разобщённо, из-за инстинкта, диктующего им потребность в уходе за потомством.
Верхня щелепа
Верхня щелепа87654321 12345678
Верхня щелепа87654321 1234567887654321 12345678
нижня желепа
2.0.1.2 2.1.0.2
2.0.1.2 2.1.0.22.0.1.2 2.1.0.2
Объяснение:
Кількість зубів позначають зубною формулою, представленою дробом, у чисельнику якого вказане число зубів у верхній зубній дузі, а в знаменнику – у нижній зубній дузі. При цьому вказується число зубів на кожній половині зубної дуги. Зубна формула постійних зубів має наступний вигляд:
Це означає, що половина кожної зубної дуги має: 2 різці, 1 ікло, 2 малі кутні зуби і 3 великі кутні зуби.