М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dmitriq20061
dmitriq20061
21.02.2020 22:56 •  Биология

4. Бактерії не мають
хлоропластів, мітохондрій *
ні?
так? ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
chiprianv1
chiprianv1
21.02.2020

Україні існує 5 біосферних заповідників: Асканія-Нова, Карпатський, Чорноморський, Дунайський та Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник.[1]

Біосферний заповідник Асканія-Нова є найдавнішим (заснований в 1874 році) в Україні. В заповіднику збереглись унікальні ландшафти степів України до їх змін в результаті господарської діяльності людини.

Карпатський біосферний заповідник створений у 1968 році для збереження унікальних гірських ландшафтів Карпат. Заповідник включає в себе кілька масивів загальною площею 53630 га. В заповіднику збереглася унікальна флора й фауна Українських Карпат.

Чорноморський біосферний заповідник створений у 1927 році. Площа — 64806 га. Розташований на північному узбережжі Чорного моря, охоплює акваторію та дрібні острови у Тендрівській і Ягорлицькій затоках (о. Вовчий, о. Кривий та інші). Заповідник охороняє величезні території масового гніздування птахів.

Дунайський біосферний заповідник почав своє існування з 1976 року. На території України він має площу 120000 га і продовжується в Румунії. Заповідник охороняє гирло Дунаю з його численними колоніями птахів.

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник.

Крім біосферних, на території України є 19 природних заповідників загальною площею понад 160000 га. Найбільшими з них: Розточчя, Медобори, Канівський, Казантипський тощо.

Решта природно-заповідного фонду (23,5%) припадає на регіональні ландшафтні парки (44), заповідні урочища (774), ботанічні сади (22), зоологічні парки (13), парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва (538), дендрологічні парки (39).

4,8(73 оценок)
Ответ:
YuliaLitskevich
YuliaLitskevich
21.02.2020

Правильные ответы - для клёна, ландыша и орешника. Углекислый газ является одним из конечных продуктов метаболизма, образующийся в результате различных процессов жизнедеятельности живых организмов. Как продукт обмена углекислый газ никакого значения не имеет и выводится в окружающую среду. Однако затем он используется фотоавтотрофами в процессе фотосинтеза, где главными составляющимися являются CO₂ и H⁺. Соответственно, если  внезапно исчезнет углекислый газ, то первыми начнут страдать фототоавтотрофы - растения, представленные здесь в виде клёна, ландыша и орешника, так как со временем все запасы органических веществ в организме иссякнут, а синтез новых будет теперь недоступен.

4,6(7 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ