М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
smirnovakrestin
smirnovakrestin
26.03.2020 09:50 •  Биология

ЛЁГКОЕ ЗАДАНИЕ!! Гермафродитами не являются:
морская планария
бычий цепень
дождевой червь
жук-олень
речной рак

👇
Ответ:
1970nata
1970nata
26.03.2020

дождевой червь

4,8(36 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Нефри́дии (уменьшительное от др.-греч. nephros — «почка») — органы выделения у беспозвоночных и ланцетников, выполняющие функции осморегуляции, извлечения и удаления из организма вредных продуктов обмена веществ. Иногда могут служить и для выведения половых продуктов.

Нефридии разделяют на два типа: протонефридии и метанефридии. Первые более примитивные и характерны для плоских червей, коловраток, брюхоресничных, немертин и некоторых видов многощетинковых червей. Протонефридии имеют вид разветвленных трубочек (нефридиальных канальцев), которые замкнуты на внутренних концах терминальными клетками (соленоцитами) и открывающихся наружу выделительными порами (нефропорами). Утрачивая соленоциты и сообщаясь со вторичной полостью тела, они превращаются в метанефридии, встречающиеся главным образом у кольчатых червей. У некоторых кольчатых червей нефридии срастаются с мезодермальными ресничными половыми воронками — целомодуктами, образуя органы смешанного происхождения — так называемые нефромиксии. Число нефридий у одной особи варьируется от одной до нескольких сотен.

Объяснение:

4,8(27 оценок)
Ответ:
kroylayshic
kroylayshic
26.03.2020

Вроджена поведінка це - сукупність складних вроджених видотипових поведінкових реакцій, пов’язаних у своєму виникненні з біологічними потребами та нижчими емоціями.

особливості вродженої поведінки людини

1. Функціональною основою вроджених форм поведінки людини є безумовні рефлекси та інстинкти. Інстинкт - вроджена пристосувальна форма поведінки у вигляді системи безумовних рефлексів, що виникає у відповідь на зовнішнє чи внутрішнє подразнення. Загальноприйнятим у теорії інстинктів є виокремлення трьох груп інстинктів, які називають основними, або базовими. Це інстинкти самозбереження (оборонний, орієнтувальний), інстинкти живлення (питний, харчовий) та інстинкти розмноження (батьківський, материнський).

2) Прояви вродженої поведінки виникають при відповідних біологічних потребах (нижчих мотиваціях). Провідними біологічними потребами для людини є ті, що необхідні для життя. Це потреба в їжі, у воді, безпеці, статева потреба тощо, які й будуть мотиваційними сигналами. Так, якщо виникає потреба в їжі, з’являється відчуття голоду

3) Вроджена поведінка високоадаптивна й не потребує попереднього научіння. Так, страх перед зміями є проявом інстинкту самозбереження.

4) Вроджені реакції генетично запрограмовані й формуються в процесі індивідуального розвитку незалежно від досвіду людини

5) Вроджена поведінка людини є спадковою, але, на відміну від тварин, людина здатна видозмінювати її, враховуючи потреби інших людей

Объяснение:

Тобто можна зробити висновок що вроджена поведінка людини має біологічний характер, складається з безумовних рефлексів та інстинктів, та забезпечує життєдіяльність, збереження життя й формування складніших набутих форм поведінки.

4,4(89 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ