М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
TheDrever
TheDrever
25.08.2022 04:51 •  Биология

14. Проаналізуйте причини захворювання зубів. Напишіть заходи із запобігання цим
захворюванням.

👇
Ответ:

Відповідь:

Основними факторами ризику виникнення захворювань ротової порожнини є нездорова їжа - із високим вмістом цукру, паління і вживання алкоголю, а також недостатні гігієна порожнини рота

Профілактика і гігієна зубів і порожнини рота передбачає правильну чистку з використанням якісної зубної щітки і пасти, а також видалення нальоту і регулярний профілактичний огляд у стоматолога один раз на 6 місяців.

Пояснення:

4,6(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Gudimnik1
Gudimnik1
25.08.2022
Тропический лес очень богат животными.
Возле водоемов в чаще тропического леса можно встретить животное, напоминающее немного лошадь, немного свинью и еще больше — носорога. Это - тапир
Тапиры - плотно сложенные звери с коренастым телом, покрытым коротким, густым, обычно бурым или черным волосом. 
Высота крупного тапира около 1,2 м, длина 1,8 м, а масса до 275 кг. 
Верхняя губа, вытянута в небольшой хоботок, используемый для обрывания листьев и молодых побегов. 
Глаза мелкие, округлые уши торчат в стороны. 
Ноги короткие, передние - четырехпалые, задние – трехпалые. Каждый палец оканчивается маленьким копытцем. 
Хвост очень короткий, как бы обрубленный. 
Кормятся тапиры водными растениями и листьями лесных кустарников. Они хорошо плавают, ныряют, могут удивительно долго оставаться под водой. 
Животные преимущественно ночные; дневную жару пережидают, лежа в чаще. Тяготеют к одиночному образу жизни и редко встречаются группами, в которых более трех особей. В природе врагов у них мало - ягуар и пума в Америке, тигр и леопард в Азии. 
Живут тапиры приблизительно 30 лет.
Численность тапиров по всему миру сильно сократилась из-за охоты на них и расчистки лесов под сельскохозяйственные угодья. 
Все виды тапиров внесены в международную Красную книгу.
4,5(26 оценок)
Ответ:
FYBKF
FYBKF
25.08.2022
Які виділяють зони кореня? Усі корені подібні за будовою. Якщо розглянути головний корінь, можна помітити, що він складається з різних за особливостями будови ділянок - зон. Тож у корені виділяють такі зони: кореневого чохлика, поділу, розтягування, всисну та провідну (мал. 38).
Кореневий чохлик вкриває верхівку кореня. Він складається з кількох шарів живих клітин і запобігає ушкодженням верхівки кореня. Під час просування кореня в глиб ґрунту внаслідок тертя зовнішні клітини кореневого чохлика руйнуються. А його нові клітини постійно утворюються за рахунок твірної тканини. Чохлик - чутлива зона кореня. Він сприймає силу земного тяжіння, завдяки чому визначається напрямок росту кореня в глиб ґрунту.
Під кореневим чохликом розташована зона поділу, її довжина становить 2-3 мм. Складається зона поділу з клітин твірної тканини. Вони постійно поділяються і дають початок іншим типам клітин кореня.
Над зоною поділу перебуває зона розтягування (мал. 38). У ній клітини ростуть: вони видовжуються, просуваючи зону поділу з кореневим чохликом у глиб ґрунту. У верхній частині зони розтягування клітини твірної тканини перетворюються на клітини інших тканин. Довжина цієї ділянки кореня не перевищує кількох міліметрів.
4,8(57 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ