Признаки, характерные только для грибов:
основу вегетативного тела гриба составляет грибница, или мицелий она состоит из тонких ветвящихся трубчатых нитей, их называют гифами гифы состоят из многоядерных или одноядерных клеток плотное переплетение гифов образует плодовое тело, в котором образуются споры
Объяснение:
Царство грибів — одна з найбільших і процвітаючих груп організмів. На теперішній час відомо близько 100 тис. видів грибів. Наука, що вивчає гриби, називається мікологією (від грец. мікес — «гриб», логос — учення).
Гриби мешкають всюди, де є органічні речовини: у ґрунті, у воді, в помешканнях, на харчових продуктах, на тілі людини і тварин. Серед грибів є одноклітинні і багатоклітинні організми. Ці організми відносяться до еукаріотів, тому що їхні клітини мають ядро.
Гриби займають особливе положення в системі органічного світу. Вони не є ні рослинами, ні тваринами, проте мають деякі риси подібності з представниками обох царств.
Схожість із рослинами
Вони, так само як і рослини, нерухомі, постійно зростають верхівковою частиною, мають міцні клітинні стінки, здатні синтезувати вітаміни і гормони, дихають киснем, часто здійснюють вегетативне розмноження.
Схожість із тваринами
Поряд з цим гриби володіють багатьма ознаками тваринного організму. Вони, так само як і тварини, є гетеротрофами, так як не мають хлорофілу, тому живляться готовими органічними речовинами. В їх клітинних стінках міститься речовина хітин, з якого складається оболонка покривів деяких тварин (комах, раків та ін).
Відмітні ознаки грибів полягають у тому, що вегетативне тіло гриба, називається грибницею, або міцелієм (від грец. мікес — «гриб»), утворене тонкими розгалуженим нитками. Їх називають гіфами (від грец. гіфа — «тканина», «павутина»). Міцелій утворює велику розгалужену поверхню, що забезпечує всмоктування води і поживних речовин.
1) Исчезание эритроцитов. Кровь теряет свой цвет, превращается в жёлтую жидкость из-за цвета плазмы. Живой организм не жить без эритроцитов и практически сразу же погибнет, так как не будет возможно дыхание - в эритроцитах находится гемоглобин, отвечающий за транспорт газов.
2) Исчезновение лейкоцитов. Это ведёт к гибели иммунной системы. Все виды лейкоцитов к фагоцитозу и этим убивают чужеродные организмы, попавшие в нашу внутреннюю среду. Лимфоциты (разновидность лейкоцитов) отвечают не только за поглощение вредоносных организмов путем фагоцитоза, но и за синтез антител. Таким образом вся наша имунная система исчезнет.
3) Исчезновение тромбоцитов. Без тромбоцитов станет невозможным естественное заживление ран. Содержащийся в них белок тромбин вступает в реакцию с фибриногеном из плазмы и обрадует фибрин, таким образом кровь свёртывается и кровотечение останавливается. Без этого мы истечем кровью при повреждениях, если не повлияем на пару искусственным путем, а заживление раны станет неимоверно долгим.
4) Исчезновение плазмы крови. В ней содержатся не только вода и минеральные соли, но и органические вещества, транспортирующиеся к клеткам. Без плазмы передвижение кровеносных клеток станет невозможным, клетки перестанут получать газ и минеральные вещества, наступит смерть организма.