М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Paris99
Paris99
30.07.2021 08:52 •  Биология

Сочный многосемянный плод наружная часть околоцветника которого состоит из тонкой кожицы

👇
Открыть все ответы
Ответ:
милка328
милка328
30.07.2021

1. Карпові

Найчастіше в домашніх акваріумах зустрічаються карпові, до них належать золоті рибки, барбуси, даніо, кардинали та лабео. Усі представники сімейства карпових ніколи не проявляють агресії до інших рибок і найкраще підходять для початківців оскільки зовсім не вибагливі до різних параметрів.

2. Лабіринтові

Лабіринтові не потребують особливих умов, на відміну від всіх – їм зовсім не потрібно подачі кисню, тому що завдяки їхньому лабіринтовому апарату вони можуть дихати атмосферним повітрям. Найвідомішими представниками є півник, гурамі, макропод, ляліус.

3. Живородні

Всі живородні (меченосець, гуппі, молінезія, пецилія) відносяться до сімейства пецилієвих. Їх дуже легко розмножити тому, що вони не відкладають ікру, а народжують мальків, які зразу самостійно харчуються. Тому вони і називаються – живовродні.

4. Цихлові

Аулонокара, псевтотрофеус, хаплахроміс, йодотрофеус, лабеотрофеус, юлідохроміс, цинотіляпія, астронотус, апістограма, скалярія – цей список можна довго продовжувати, це все представники цихлових. Вони вирізняються своєю гамою кольорів, поведінкою, розмірами і формою тіла. Цікавим є те, що цихліди є чудовими батьками, багато видів виношують ікру в роті. Саме цихліди і є родзинкою нашого магазина.

Уявіть: ви собі в акваріум заселили таке диво: під час виношування потомства в роті, рибка кілька тижнів не їсть! А коли з ікринок сформувалися вже мальки, то періодично їх вигулює: відкриває рота і зграйка маленьких рибок випливає на прогулянку, я як тільки мама-рибка відчула якусь небезпеку, вона знову відкриває рота і всі дітки запливають назад!

5. Харацинові

Вони здебільшого представлені маленькими, мирними рибками. Дуже популярними серед них є: неони, кардинал, тетри, тернеції. Вони дуже прості в утриманні і легко розмножуються.

6. Райдужні

Райдужні вирізняються своїми кольорами і переливами. В акваріумах досягають 8-12 сантиметрів в залежності від виду. Вони дуже активні і зазвичай займають весь акваріум. Яскравими представниками є : меланотенії, атериниа, гласолєпіс.

4,7(50 оценок)
Ответ:
btrawee34
btrawee34
30.07.2021

1) Зона деления клеток находится между корневым чехликом и зоной растяжения (зоной роста). Клетки зоны деления – живые, мелкие клетки, плотно прилегающие одна к другой. Здесь клетки постоянно делятся и тем самым росту корня в длину и развитию других зон.

Зона роста (зона растяжения) состоит из образовательной ткани. Ее клетки имеют крупные ядра, тонкие стенки и густую зернистую цитоплазму без вакуолей. Деление клеток почти отсутствует.

Клетки в зоне роста отличаются от зоны деления тем, что имеют довольно крупные ядра и густую цитоплазму. Здесь клетки почти не делятся. В зоне деления у клеток обычные ядра, клетки мелкие-мелкие и плотно прилягают друг к другу.

2) Проводниковая зона корня располагается в зоне проведения.

4,7(59 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ