1.Ву́хо — це орган у хребетних тварин (вкл. й людину), що працює для сприйняття звуку та підтримання рівноваги у просторі. Людське вухо здатне сприйняти звукові хвилі з довжиною від 1,6 см до 20 м, що відповідає 16 — 20 000 Гц (коливань в секунду).
2.Рівень гучності не повинен перевищувати 100-105dBa зваженого тиску. А це, приблизно, 115-118 dB(SPL) повного тиску, в залежності від типу системи. Чому? Все, що голосніше впливає на здоров'я людини.
3.Завиткова протока як частина перетинчастого лабіринту заповнена ендолімфою. Присінкові і барабанні сходи, як частина кісткового лабіринту — перилімфою, на верхівці завитки вони сполучені між собою через отвір — гелікотрему.
4.Фоторецепторний шар сітківки утворює двовимірну мозаїку, що перетворює безперервне зображення тривимірного світу, сформоване кришталиком та рогівкою ока, в масив дискретних сигналів, які потім обробляються нижче розташованими нейронами сітківки і через оптичний нерв передаються до мозку, до вищої зорової системи.
Відповідь:
Пояснення:
Хромосомна теорія спадковості — теорія, згідно якої хромосоми, укладені в ядрі клітини, є носіями генів і є матеріальною основою спадковості, тобто спадковість властивостей організмів у ряді поколінь визначається спадковістю їх хромосом.
Основні положення хромосомної теорії спадковості такі:
-гени розташовані в хромосомах у лінійному порядку;
-різні хромосоми мають неоднакові набори генів, тобто кожна з негомологічних хромосом має свій унікальний набір генів;
-кожен ген займає в хромосомі певну ділянку - локус; алельні гени займають у гомологічних хромосомах однакові ділянки;
-усі гени однієї хромосоми утворюють групу зчеплення, завдяки чому деякі ознаки успадковуються зчеплено; сила зчеплення між двома генами, розташованими в одній хромосомі, обернено пропорційна відстані між ними;
-зчеплення між генами однієї групи порушується внаслідок обміну ділянками гомологічних хромосом у профазі першого мейотичного поділу (процес кросинговеру);
-кожен біологічний вид характеризується певним набором хромосом (каріотипом) — кількістю та особливостями будови окремих хромосом.
Генотипы и фенотипы указаны в F1
черных короткошерстных буде 56% или 9/16
Объяснение:
Дано
ген признак
А черный цвет
а кофейный цвет
В короткая шерсть
b длинная шерсть
Какой процент черных короткошерстных щенков можно ожидать
РЕШЕНИЕ
Р АaВb х А aВb
G AB AB
Ab Ab
aB aB
ab ab
Затем надо начертить решетку Пеннета
AB Ab aB ab
AB AABB AABb AaBB AaBb
ч. кор. ч. кор. ч. кор. ч. кор.
Ab AABb A Abb AaBb Aabb
ч. кор. ч.дл. ч. кор. ч.дл.
aB AaBB АaBb aaBB aaBb
ч. кор. ч. кор. коф. кор. коф.кор.
ab AaBb Aabb aaBb aabb
ч. кор. ч.дл. коф.кор. коф.дл.
подчеркнуты гамет