Екологі́чна безпе́ка — це такий стан та умови навколишнього природного середовища, при якому забезпечується екологічна рівновага та гарантується захист навколишнього середовища: біосфери, атмосфери, гідросфери, літосфери, космосфери, видового складу тваринного і рослинного світу, природних ресурсів, збереження здоров'я і життєдіяльності людей.
Це сукупність дій, станів і процесів, що прямо або побічно не приводять до життєво важливих втрат (або погроз таких втрат), що наноситься природному середовищу, окремим людям і людству; комплекс станів, явищ і дій, що забезпечує екологічний баланс на Землі і в будь-яких її регіонах на рівні, до якого фізично, соціально-економічно, технологічно і політично готове (може без серйозних втрат адаптуватися) людство.
Відповідь:
Сенсорна СИСТЕМА ТЕМПЕРАТУРИ - це функціональна система, яка за до терморецепторов шкіри формує відчуття тепла і холоду. Органом температурної чутливості у людини є шкіра, яка містить теплові та холодові рецептори. Холодові рецептори розташовані в поверхневих шарах шкіри, їх набагато більше, ніж теплових, розміщених глибше. Найбільша кількість теплових рецепторів міститься в шкірі обличчя, а холодових - в шкірі спини. Крім шкіри терморецептори розміщені також у внутрішніх органах . Інформація від терморецепторів через чутливі волокна спинномозкових нервів і висхідні провідні шляхи надходить в гіпоталамус, де розташований центр терморегуляції, і в зону шкірно-м'язової чутливості кори великого мозку. У головному мозку людини формуються два види температурного відчуття: динамічне (зміна температури) і статичну (постійний рівень температури). Людина має особливу температурною чутливістю у вигляді слідового температурного відчуття.
Пояснення:
СЕНСОРНАЯ СИСТЕМА ТЕМПЕРАТУРЫ - это функциональная система, которая с терморецепторов кожи формирует ощущения тепла и холода. Органом температурной чувствительности у человека является кожа, которая содержит тепловые и холодовые рецепторы. Холодовые рецепторы расположены в поверхностных слоях кожи, их гораздо больше, чем тепловых, размещённых глубже. Наибольшее количество тепловых рецепторов содержится в коже лица, а холодовых - в коже спины. Кроме кожи терморецепторы размещены также во внутренних органах. Информация от терморецепторов через чувствительные волокна спинномозговых нервов и восходящие проводящие пути поступает в гипоталамус, где расположен центр терморегуляции, и в зону кожно-мышечной чувствительности коры большого мозга. В головном мозгу человека формируются два вида температурного ощущения: динамическое (изменение температуры) и статическое (постоянный уровень температуры). Человек обладает особой температурной чувствительностью в виде следового температурного ощущения.
p.n.e
Объяснение: