М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
artik5990765
artik5990765
21.12.2022 21:56 •  Биология

Вкажіть тканину в якій міститься хлорофіл

👇
Ответ:
Konone
Konone
21.12.2022

Объяснение:

Хлоропласти містять все, що необхідно для фотосинтезу, і звичайно пофарбовані в зелений колір. В основному вони зустрічаються в клітинах листя, хоча їх можна виявити і в інших зелених тканинах. Всі хлоропласти містять пігмент хлорофіл, назва якого складається з двох основ: chloros = зелений і phyllon = лист (др.

4,5(70 оценок)
Ответ:
ficusborislav
ficusborislav
21.12.2022

Органела зеленого кольору (через великий вміст хролофілу ) у якій відбувається фотосинтез - це ХЛОРОПЛАСТ

4,6(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
hhwjsbjweujskzks
hhwjsbjweujskzks
21.12.2022

Щитник чоловічий, або чоловіча папороть (Dryopteris filix-mas (L.) Schott) — найбільш поширений в Україні вид папоротей. Вважається, що легенда про цвіт папороті пов'язана саме з чоловічою папороттю. Назва походить від уявлення про нього, як про сильну стать на противагу меншому й делікатнішому безщитнику жіночому (Athyrium filix-femina), але насправді ці папороті не є дводомними рослинами одного виду. Вони належать до різних видів, родів та не мають квітів, а також, як усі папороті, мають складний життєвий цикл із чергуванням спорофітного та гаметофітного поколінь.

Чоловіча папороть росте в листяних і мішаних лісах, на узліссях вільшняків. Рослина тіньовитривала. Спороносить у червні — липні. Поширена майже по всій Україні. Заготовляють у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Київській, Житомирській і Чернігівській областях. Запаси сировини великі.

Місцеві назви — папороть, глистник, іванове зілля, кочедижник та ін.

Объяснение:

4,8(58 оценок)
Ответ:
Kotik77789
Kotik77789
21.12.2022
Первая при обморожении: Уйти с холода. На морозе растирать и греть поражённые участки тела бесполезно и опасно. На поражённую поверхность наложить теплоизоляционную повязку, например, такую: слой марли, толстый слой ваты, снова слой марли, а сверху клеёнку или прорезиненную ткань, обернуть шерстяной тканью. Обмороженную руку или ногу можно согреть в ванне, постепенно повышая температуру воды с 20 до 40 градусов и в течении 40 минут нежно массируя конечность. Выпить тёплый и сладкий чай. Необходимо отслеживать общее состояние и место обморожения в течение суток. Если появились симптомы 2-й и  3-й ступени обморожения обратитесь к врачу.
4,7(52 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ