М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
surok0902p01m1w
surok0902p01m1w
27.05.2021 18:19 •  Биология

Рите рисунок, на котором схематически изображено разрезанное емя фасоли. Определите и подпишите названия частей семени, указан-
орами.
1
2
3 —
4
5.
Фасоль


Рите рисунок, на котором схематически изображено разрезанное емя фасоли. Определите и подпишите назв

👇
Ответ:

Объяснение:

Отоаодбмкертсуки то

4,8(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
veronichkasape
veronichkasape
27.05.2021

1 Папороті - трав'янисті рослини, у них немає камбію, тому серед них не зустрічаються дерева. Листя - великі сильно розсічені, відходять від кореневища. Черешки покриті бурими лусочками. Листя наростають верхівкою (як пагони), молоде листя утворюють на верхівці завитки - «равлики», які захищають верхушечную меристему. Через цих особливостей, не властивих листю, їх називають вайямі. На кореневище утворюються додаткові корні.Папоротнікі - переважно лісові рослини. Особливо багато їх у вологих лісах тропіків. Листя тропічних папоротей різноманітні за формою і розмірами: можуть бути сильно розсічені і цільні, від 3-4 мм (2-4 см) до 2 м (найбільші 5-6 м). Деякі являють собою ліани з видатними стеблами і листям, іноді до 30 м.2Общее число видів близько 35 тис.

В життєвому циклі мохоподібних, як і інших вищих рослин є чергування двох фаз: спорофіта і гаметофіта. Однак, домінує (переважає) гаметофит, в той час як у всіх інших вищих рослин домінує спорофіт. Саме тому, моховидні розглядають як самостійну бічну гілку в еволюції вищих рослин.

Гаметофіт зазвичай багаторічний. Він являє собою листоподібний талом або рослину у вигляді пагона, розчленованого на стебло і листя. Корній немає, їх функцію виконують ризоїди - вирости поверхневих клітин тіла. Органи статевого розмноження - багатоклітинні. Спорофит, званий у Моховидних спорогонія, грає підлеглу роль. Він являє собою циліндричну ніжку, що закінчується кулястої, еліптичної або циліндричної коробочкою, всередині якої утворюється спорангій зі спорами. Спорогон паразитує на гаметофите, так отримує від нього воду і необхідну їжу. Максимальна довжина тіла (гаметофіту і спорогона) - 60 см.

Моховидні поширені на всіх континентах світу, але нерівномірно. У тропічних країнах - переважно в горах. Незначне число видів зростає в посушливих умовах, наприклад в степах. Деякі види ведуть епіфітний б життя на кірці дерев або водний. Основне різноманітність видів зосереджено у вологих місцях північної півкулі, в областях з помірним і холодним кліматом. У складанні рослинного покриву, особливо тундр, боліт і лісів, їм належить видатна роль.

Моховидні за своєю організацією і екології ще близькі до водоростей. Як і у водоростей, у них немає судин і коренів. Деякі примітивні представники мають вегетативне тіло у вигляді стелиться таллома з верхівковим (дихотомічний) розгалуженням, схожого на них металів водоростей. Запліднення пов'язане з водою. Серед Моховидних, як і серед водоростей, немає дерев'яніють форм. 3 Найважливіша особливість цветковихрастеній - наявність спеціалізованого генеративного органу - квітки, що бере на себе функції статевого розмноження і залучення агентів запилення. Цветковиерастенія укладають свої семязачатки (семяпочки) в порожнину зав'язі, яка утворена зрощенням відкритого плодолистка.

Це всi риси - важливiшi обирайте самi , гадаю оцiнете мою до

4,5(17 оценок)
Ответ:
GNA14
GNA14
27.05.2021

1-у грибов есть ядро,а у бактерий нету .

2-чтобы рас грибы нужны определенные условия,бактериям это не нужно.

3-Гибы могут быть многоклеточными и одноклеточными, бактерии являются исключительно одноклеточными организмами.

4-бактерии освоили большее жизненное чем грибы.

5-Большинство грибов видно человеческому глазу. Бактерии, имеющие размер от 0,5 до 5 мкм, можно разглядеть лишь с микроскопа.

6-Грибы принципиально недвижимы, среди бактерий есть типы, обладающие жгутиками.

7-Грибы являются четкими гетеротрофами, бактерии используют все известные на сегодня получения жизненной энергии.

8-Бактерии имеют более высокий уровень выживаемости и возможности рас по планете, чем грибы.

1-у грибів є ядро, а у бактерій немає .

2 - щоб поширити гриби потрібні певні умови, бактеріям це не потрібно.

3-гриби можуть бути багатоклітинними і одноклітинними, бактерії є виключно одноклітинними організмами.

4-бактерії освоїли більший життєвий р, ніж гриби.

5-більшість грибів видно людському оку. Бактерії, що мають розмір від 0,5 до 5 мкм, можна розгледіти лише за до мікроскопа.

6-гриби принципово нерухомі, серед бактерій є типи, що володіють джгутиками.

7-гриби є чіткими гетеротрофами, бактерії використовують всі відомі на сьогодн отримання життєвої енергії.

8-бактерії мають більш високий рівень виживання і можливості поширення по планеті, ніж гриби.

Объяснение:

4,6(46 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ