Відповідь:
система заходів щодо раціонального використання природних ресурсів, збереження особливо цінних та унікальних природних комплексів і забезпечення екологічної безпеки. Це сукупність державних, адміністративних, правових, економічних, політичних і суспільних заходів, спрямованих на раціональне використання, відтворення і збереження природних ресурсів землі, обмеження негативного впливу людської діяльності на довкілля.
Це більше ніж наукова дисципліна, перш за все — екологія, з якою її найчастіше розуміють чи плутають. Визначною особливістю є практичний напрям діяльності і широкий спектр соціально-культурних і природних відносин, яких вона стосується. В колишньому СРСР перший університетський курс на цю тему більше 30 років читав Кавтарадзе Дмитро Миколайович, який також був засновником і керівником однойменної лабораторії в МДУ ім. М. В. Ломоносова. На її базі були розроблені і впроваджені у навчальний процес по всьому СРСР ділові та імітаційні ігри, які дозволяють на практиці відчути характер природоохоронної діяльності, побачити цілісність і взаємопов'язаність світу.
Пояснення:
1.Голова имеет небольшой размер и округлую форму.Клюв-это видоизмененные челюсти птицы имеющие роговую основу.Состоит из надклювья и подклювья.Зубов в клюве нет.Глаза расположены по бокам от головы.Слуховые отверстие парные и располагаются по бокам головы ниже уровня глаз.
2.Туловище компактное и имеет обтекаемую форму.Крылья это парные видоизмененные передние конечности. Располагаются по бокам от тела.
3При к полету-обтекаемая форма тела, крылья, перья, отсутствие зубов и клюв, хвост
4.Хвост выполняет рулевую функцию
5.На хвосте имеются рулевые перья.Они достаточно длинные и прочные.Их количество 10.На крыльях имеются маховые перья.Их количество-15
Признаки живых организмов : дыхание, рост, питание, размножение, выделение, раздражительность
Объяснение: