М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kaamazon
kaamazon
25.07.2022 04:05 •  Биология

Чому треба їсти щодня в один і той самий час?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Chundokova
Chundokova
25.07.2022

Ознаки пристосування:

Тіло — мають тверду, складно влаштовану шкіряну оболонку (кутикулу), яка є зовнішнім скелетом, що не тільки захищає органи бджоли від негативних зовнішніх факторів, але й слугує для прикріплення (і в якості опори) внутрішніх органів та м’язів; тіло покрите волосками різної форми і призначення, деякі з них слугують для очистки тіла, інші — чуттєві волоски — для сприйняття тиску, коливання повітря, тобто виконують функцію органів відчуття;

Вусики — пара членистих вусиків відходить від передньої частини голови, кожен вусик складається з одного довгого основного членика та джгутика; основним члеником вусик приєднаний до голови. завдяки такій будові вусик може вільно рухатись у всі сторони;

Ротовий апарат — гризучо-лижучий; складається з 4 щелеп з рухливими губами (верхня і нижня) і хоботка, під нижньою губою є особлива платівка, що прикриває щілину, в момент, коли частини хоботка збираються в єдине ціле.

Крила — дві пари крил, які складаються з розгалуженої сітки міцних поперечних і поздовжніх жилок, між якими натягнута тонка прозора плівка (така будова забезпечує одночасно легкість і міцність крила); довжина переднього крила бджоли 9,2 мм, ширина 3,1 мм; задні крила значно менші передніх;

Тип ніг — є три пари членистих ніжок: до грудей бджоли прикріплений членик, що називається тазиком, причому суглобне з’єднання забезпечує можливість руху ніжок бджоли у всі сторони; до тазика приєднаний другий, короткий, членик — вертлуг, до нього найбільший членик — стегно, а потім гомілка, за якою знаходяться п’ять члеників — лапки; закінчується ніжка двома маленькими кігтиками, між якими знаходиться складновлаштована подушечка; на ніжках є пристосування для чищення вусиків.

4,6(56 оценок)
Ответ:
stefaniya2008
stefaniya2008
25.07.2022

Ошибки в ответах  - 2,4,6

Объяснение:

1)Быстрое протекание химических реакций в организме обеспечивают ферменты.- правильно

2)Один фермент катализирует несколько разных реакций. - нет, так как каждый фермент катализирует одну определенную реакцию.

3)Ферменты бывают простые и сложные. - да, подобно белкам, ферменты делятся на простые и сложные.

4)Все белки — ферменты.- нет, так как все ферменты — это белки в третичной структуре, но не все белки — ферменты, есть строительные белки, сократительные, запасающие, рецепторные и др.

5)Они не изменяются по своему химическому составу в результате реакции.  -да

6) Белковая часть сложного фермента называется кофермент. - нет, так как белковая часть фермента называется апоферментом, небелковая – кофактором объединение апофермента и кофермента является холоферментом (сложный белок).

4,5(33 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ