М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
danil2001334
danil2001334
08.01.2021 18:35 •  Биология

Установите соответствие между форменными элементами крови и признаками, которые им соответствуют.
ПРИЗНАК ФОРМЕННЫЕ ЭЛЕМЕНТЫ КРОВИ
А) вырабатывают антитела 1) лейкоциты
Б) имеют ядро 2) эритроциты
В) удаляют углекислый газ из органов и тканей
Г) содержат белок гемоглобин
Д) имеют красную окраску
Е) обеспечивают иммунитет

👇
Ответ:
maxjk19
maxjk19
08.01.2021

А. лейкоциты

Б. лейкоциты

В. эритроциты

Г. эритроциты

Д. эритроциты

Е. лейкоциты

4,5(84 оценок)
Ответ:
НастяБлог
НастяБлог
08.01.2021

А 1

Б 1

В 2

Г 2

Д 2

Е 1

Объяснение:

4,5(50 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MrRobot1452390
MrRobot1452390
08.01.2021
Тело майского жука, как и всех других насекомых, состоит из трёх отделов: головы, груди и брюшка.ГоловаНа голове жука расположены ротовые органы и органы чувств. По бокам головы находится пара сложных (фасеточных) глаз. Каждый глаз состоит из нескольких тысяч простых глазков. Впереди глаз видна пара усиков с расширенными пластинками на конце. Пластинки служат органом обоняния. У самца они развиты сильнее, чем у самки. Жук может наклонять голову, но не может поворачивать её в разные стороны.ГрудьГрудь жука состоит из трёх частей (переднее-, средне- и заднее- груди), каждая из которых несёт пару ног. У каждого насекомого шесть ног. Кроме того, на средней и задней частях находятся крылья. На спинной стороне жука видна лишь переднегрудь, остальные части и почти всё брюшко покрыты сверху жёсткими надкрыльями с продольными рёбрышками. Это изменённые передние крылья. Надкрылья защищают перепончатые задние крылья и спинную сторону брюшка жука с мягкими покровами.БрюшкоБрюшко майского жука неподвижно соединено с грудью. Оно состоит из восьми сегментов и заметно только снизу, так как верхняя его часть скрыта надкрыльями. Из-под них выступает лишь заострённый кончик брюшка..
4,8(43 оценок)
Ответ:
WWW2014
WWW2014
08.01.2021

Людина, як і всі біологічні види, володіє рядом потреб: в їжі, воді, комфортній температурі, у нього є інстинкти самозбереження і продовження роду. Механізми задоволення цих потреб і реалізації інстинктів – вроджені.

Безумовні рефлекси постійні для кожного виду. Вони притаманні всім особинам даного виду, віку та статі і проявляються у них однаково. Зміна безумовних рефлексів з віком відбувається так само закономірно, як зміна зубів. Так, новонароджені дитинчата всіх видів ссавців реагують харчової реакцією на молочні залози самки, з віком цей рефлекс пропадає.

Інстинкти – складніша форма вродженого поведінки: це цілий ланцюжок послідовно пов’язаних один з одним рефлекторних актів. Латинське слово інстинкт перекладається як «спонукання». Інстинкти пов’язані з внутрішніми, іноді мінливими з віком потребами.

У щойно народжену дитину легені ще не діють. Коли зв’язок з материнським організмом переривається, в крові новонародженого починає накопичуватися вуглекислий газ. Він гуморально впливає на дихальний центр довгастого мозку і викликає інстинктивний вдих. Дитина починає дихати самостійно. Про початок дихання каже перший крик дитини. Проявилася така ланцюжок вроджених рефлексів: народження – С02 – вдих – крик.

У тварин, що народжують дитинчат у воді, цей ланцюжок дещо інша: народження – догляд під воду – накопичення С02 – спливання на поверхню водойми – вдих. Якщо такій тварині, наприклад новонародженому бегемоту, не дати можливості спливти, він загине, так як вдих може послідувати тільки після спливання, інакше він вдихне воду.

У людини і тварин існують не тільки спонукальні, але і гальмівні безумовні рефлекси і інстинкти. Перші називаються позитивними, так як викликають активні дії, другі – негативними, так як вони припиняють дію. Досить згадати, як ми завмираємо від різкого звуку, несподіваного дотику. Найбільш демонстративно проявляються негативні рефлекси у курей. Коли курчата починають вилуплюватися з яйця, курка-квочка квокче. Цим вона викликає позитивний безумовний рефлекс, спонукає курчат до активності. Але ось поблизу з’являється кіт, курка видає короткий звук, і курчата завмирають: проявляється негативний, гальмівний рефлекс. Пташенята в яйці не бачили ні курки, ні кота, але вони коряться сигналам курки, які стимулюють або припиняють дії курчат.

4,4(64 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ