смотри если ты имеешь в виду это
1)назови уровни организации жизни.приведите примеры биологических систем,относящихся к каждому из этих уровней.
2)Как вы думаете, почему уровни организации жизни сравнивают с лестницей?
3)как в считаете, есть ли пределы наименьших и наибольших размеров биологических систем? то держи
1)Молекулярный - клеточный - органно-тканевый (но его уже не считают одним из уровней) - организменный - популяционный - биогеоценотический - биосферный.
2)Потому что уровень жизни начинается с самого маленького и идёт всё вверх и вверх по лестнице.
3)в наименьшем уровне есть свои границы (не меньше молекулы) ,а в биосферном уровне может быть ещё больший размер известной системы.
Так чи інакше абсолютно усі рослини можна назвати мандрівниками. В першу чергу, через те, що в процесі свого розселення вони долають іноді дуже навіть значні відстані за до різноманітних факторів оточуючого середовища: вітру, води, комах, звірів і інших.
Деякі рослини мають також специфічні анатомічні пристосування до таких мандрівок. Наприклад, насіння кульбаби має спеціальні поверхні, які призначені для того, чтоб пересуватися в потоках повітря на більш далекі відстані. Крім того насіння кульбаби має спеціальний збільшувач ваги на протилежному до літальних поверхонь полюсі, який забезпечує приземлення насінини безпосередньо в грунт.
Деякі з покритонасінних, плоди яких вживають у їжу тварини. Розповсюджують своє насіння через фекалії, в яких залишається насіння від з'їденого плоду. Такий тип розширення ареалу мешкання доволі вагома перевага в порівнянні з більш традиційними розповсюдження, як-то за до вітру, або що.
Доволі цікавий механізм "мандрування" мають огірки. Справа в тому, що стиглі огірки викидають своє насіння з плодів під дуже високим тиском, в результаті чого те відлітає на серйозну відстань і доволі глибоко занурюється у землю.