М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
emilimalaya
emilimalaya
30.10.2020 04:56 •  Биология

Отметьте весенние явления, которые в жизни организмов данной экосистемы надо на завтра!

👇
Ответ:
Fantik14rus
Fantik14rus
30.10.2020

Поскольку вы не отметили, явления в жизни какой именно экосистемы вам необходимо описать, мы будем действовать наобум и предположим, что вам необходимо было описать лесную экосистему.

Итак, повышается температура окружающей среды, увеличивается продолжительность светового дня, увеличивается количество осадков, нарастает влажность и атмосферное давление.

У растений начинается период сокодвижения (это касается кустарников и древесных форм), начинают формироваться, а затем и распускаться, почки, пробивается первая покровная трава и цветковые растения. Постепенно начинают появляться насекомые. Из тёплых краёв начинают постепенно возвращаться разнообразные виды птиц.

Животные выходят из состояния спячки, всё чаще и чаще можно встретить в лесу самых разных представителей животного мира. Многие животные сменяют тип и фактуру маскирующей окраски (белки, зайцы, лисы и т.д.). Преимущественное большинство всех животных начинает период размножения и обустройства собственных жилищ.

С лесных рек и озёр сходит лёд, который кусками начинает плыть вниз по течению. В воде появляются первые признаки восстановления растительности, начинают постепенно всё больше и больше проявляться признаки присутствия рыб.

4,4(38 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Abdul18
Abdul18
30.10.2020

Риб-травних система риб складається з рота і ротової порожнини, глотки, стравоходу, шлунка, кишечника (тонка, товста, пряма кишка, що закінчується анусом).

Рептилій травних система плазунів найважливіша частина шлунково-кишкового тракту складається з ротова порожнини стравохід шлунок тонкий кишечник товстий кишечник слепокішечние виріст пряма кишка і клоака.

Амфібій - Як і риби, земноводні мають загальну ротоглоточную порожнину, короткий стравохід, що переходить в порівняно слабо відокремлений шлунок, який представляє лише розширення кишкового тракту.

Птахи - Травна система птахів, так само як і інших хребетних тварин, представлена ​​травним трактом і залозами. Рот - глотка - стравохід - зоб (у зерноядних птахів) - шлунок (залозистий і м'язистий відділи) - кишечник (тонка і пряма кишка) - клоака.

Ссавці - Травний тракт, в свою чергу, складається з наступних елементів:

Ротова порожнина і глотка, Стравохід, шлунок і Кишечник.

Объяснение: Не бійся цих слів, вони наукові

4,8(65 оценок)
Ответ:
апнг1
апнг1
30.10.2020

Більшість покривників фільтрують мікроскопічну їжу з води, що вони роблять за до двох отворів (сифонів), один для всмоктування води і планктону, інший для її виділення. Проте серед покривників є ї хижаки, такі як Megalodicopia hians.

Органи травлення представлені ротовим сифоном, ротом, оточеним щупальцями, мішкоподібною глоткою, коротким стравоходом, шлунком, кишкою, яка робить подвійну петлю і відкривається анальним отвором у порожнину клоакального сифона. Атріальна порожнина вистелена ектодермою і складається з двох частин, які зростаються з мантією на черевному боці тіла. Атріальна порожнина залягає з кожного боку між глоткою і зовнішньою стінкою тіла, частина її утворює клоаку.

хордові

Травлення. За характером живлення ланцетник є фільтра тором. Їжа (зважені у воді дрібні організми) через ротовий отвір надходить до глотки разом з водою. Тік води через глотку забезпечується рухом численних війок, які розміщені на її стінках і зябрах. Їжа склеюється слизом у грудки, які потрапляють до кишечника. Вода через зяброві щілини виводиться у навколо зяброву порожнину, а звідти через зяброву пору - назовні. У кишечнику їжа перетравлюється, а поживні речовини всмоктуються.

черепні

Органи травлення

Травний тракт підрозділяється на такі основні відділи:

ротова порожнина, що служить для прийняття їжі;

глотка — відділ, завжди пов'язаний з органами дихання: у риб в глотку відкриваються зяброві щілини, у наземних хребетних в глотці розташовується горлова щілина; глотку справедливо називають дихальним відділом травної трубки;

стравохід;

шлунок — розширення кишкового тракту, що має в деяких випадках вельми складний устрій;

кишечник, у типовому випадку що підрозділяється на передню (або тонку), середню (або товсту) і задню (або пряму) кишку.

4,6(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ