ПТАХИ - це хордові хребетні теплокровні тварини, пристосовані до польоту. Нараховують близько 11 000 видів птахів (в Україні - понад 400). Вивчаючи птахів, слід мати на увазі пристосування їх до польоту та спорідненість з плазунами, від яких вони походять. Високий рівень обміну речовин, з яким пов’язана постійна температура тіла, разом з досконалим польотом зумовили надзвичайно великий ареал поширення птахів. Їх можна зустріти від Арктики до Антарктиди в будь-яких умовах: у спекотних пустелях, у тундрі й тайзі, у степах й лісостепах, у тропіках й субтропіках, екваторіальному поясі. Не бояться птахи йгірських висот та морських глибин. Так, орли й грифи в Гімалаях піднімаються до 7 000 м, а імператорські пінгвіни пірнають на глибину до 540 м.
Сучасні птахи представлені трьома групами - плаваючі (пінгвіни), бігаючі (страуси) та літаючі (усі інші птахи). Розміри, забарвлення, форма тіла цих птахів також дуже різноманітні. Так, вага птахів коливається від 1,6 г (колібрі-бджілка) до 130 кг (страус африканський).Спеціалізація до польоту обмежує життя птахів у інших середовищах існування. Серед птахів немає видів, які пристосувалися до життя в ґрунтовому й водному середовищах та паразитуванню в живих організмах.
Отже, птахи - високоспеціалізована група теплокровних хребетних тварин, пристосованих до життя в наземно-повітряному середовищі існування.
Объяснение:
Основной причиной исследователисчитают наследственный фактор – наличие заболевания у кровных родственников. Предпосылка – соединительнотканная дисплазия или врожденная слабость соединительной ткани. В результате этого у малыша развивается не только плоскостопие, может быть также перегиб желчного пузыря, близорукость, добавочная сердечная хорда (тяж из соединительной ткани). Кроме наследственности, большое значение имеют и другие факторы:рахит – поражаются в первую очередь кости и мышцы;
переломы костей, образующих стопу – плюсневых, лодыжек, пяточной и других;
полиомиелит – вызывает парез мышц голени и стопы;
энцефалопатия – изменяет мышечный тонус;
плоско-вальгусная стопа, при которой пальцы и пятка развернуты кнаружи.
При слабой соединительной ткани изменения провоцируют неблагоприятные факторы: долгое стояние, длительная ходьба без отдыха и неподходящая обувь (толстая негнущаяся подошва, неправильный размер), ожирение, увеличивающее нагрузку на стопу.
Объяснение:
1)Лимфатическая система
2)Она образована лимфатическими капиллярами, лимфатическими сосудами, ствола-ми и протоками, а также лимфатическими узлами.
3)Лимфа — жидкая желтоватая ткань организма, которая...
4)лимфа всегда течет только в одном направлении,а именно к лимфатическим узлам.
5)находятся лимфатические узлы.
6)распределены неравномерно: особенно много их на коже лба, носа, подбородка...
7)выполняющие функцию биологического фильтра, через который протекает лимфа, поступающая от органов и частей тела.