Объяснение:
Поведі́нка — родовий термін, який охоплює різні реакції живого організму чи групи організмів. У біхевіоризмі поведінкою вважають видимі прояви, які можна гати, необіхевіористи додають також внутрішні стани, пов'язані із зовнішніми проявами, у когнітивній психології поведінка розглядається як мислене представлення, а не зовнішній акт поведінки.
Ведуться суперечки чи вважати поведінкою фізіологічні, неврологічні процеси. Рослини та бактерії теж мають здатність до активного, більше того, впорядкованого переміщення під дією зовнішніх факторів (таксис). Прикладом служать фототаксис і хемотаксис бактерій, синьо-зелених водоростей. Вищі рослини також не позбавлені здатності до руху. Добре відомі ніктінастії рослин — відкривання і закривання квіток у зв'язку зі зміною дня і ночі, фототропізму листя, гідро- і хемотропізми коренів.
Оскільки механізми руху рослин носять чисто фізіологічний характер, не можна говорити про наявність у них ні поводження, ні психіки. У психології, рух рослин відносять до допсихічного рівня відбиття.
Поведінка, на відміну від психіки, доступна для безпосереднього предметом широкого спектру наук, від психології, етології, зоопсихології та порівняльної психології до поведінкової екології.
1. Морской котик - обитает в холодных северных водах, потому имеет толстый слой подкожного жира, короткий шерстяной покров, мощные легкие и ласты
2. Дельфин - живет в морских теплых водах, потому у него обтекаемая гладкая форма тела, мощные легкие, широкие ласты и сильный хвост
3. Кактус - растет в заслушливых безводных местах, потому покрыт колючками - это уменьшает кол-во испаряемой им воды; толстый мясистый ствол может запасать воду
4. Перекати-поле - произрастает в заслушливом климате, из-за своеобразного метода размножения (после отмирания, растение сворачивается в своеобразный шар и, благодаря ветру, перемещается на большие расстояния, рассеивая семена) имеет слабый но длинный корень. Ветвистый тонкий стебель предохраняет от высыхания.