М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
hnwb
hnwb
23.01.2020 21:44 •  Биология

Транспорт веществ в организме животных осуществляется в процессе: А) дыхания и движения
В) дыхания и пищеварения
C) дыхания
D) движения
E) пищеварения​

👇
Ответ:
sashaberts
sashaberts
23.01.2020

Транспорт веществ в организме животных осуществляется в процессе пищеварения.

4,5(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Simpleton1
Simpleton1
23.01.2020
Тело моллюсков состоит из головы туловища и ноги.В отличие от кольчатых червей тело моллюсков не сегментировано.Тело многих моллюсков покрыто твёрдой  раковиной.Снаружи тело моллюсков окружено кожной складкой -мантией. Между телом моллюсков и кожной складкой расположена мантийная полость. Органами дыхания одних моллюсков являются жабры , другие моллюски дышат с лёгких. Кровеносная система моллюсков состоит из сердца и кровеносных сосудов. Нервная система моллюсков представлена отдельными скоплениями ганглиев(узлов). Органами выделения моллюсков служат парные почки.

№2

ну они занимаю разные среды обитания, такие как наземно-воздушную, водную, почвенную. И живут они довольно много. И являются важной составляющей нашего мира))) все

P.s. Привет лентяем
4,6(61 оценок)
Ответ:
LEST98
LEST98
23.01.2020

Людині здається, що вона бачить всі предмети, які потрапляють в поле зору, проте це не так. У наших очах є спеціальна зона, позбавлена ​​світлових рецепторів, яка називається «сліпа пляма». Вона присутня у всіх людей, а також хребетних тварин, птахів і риб. Розташування даних «плям» може різнитися залежно від індивідуальної будови очей. Сітківка влаштована нерівномірно. У самому центрі очного дна розташовується невелике заглиблення - центральна ямка, яка є місцем найкращого бачення. Навколо неї знаходиться спеціальна жовта пляма, що відповідає за якість денного зору. Це ділянка найкращого колірного сприйняття, поблизу якого сконцентрована найбільша кількість колб, що відповідають за розпізнавання кольорів. У міру віддалення їх стає менше, в той час як кількість паличок, які призначені для сутінкового зору і визначення форми, збільшується. На деякій відстані від жовтої плями розташовується і так звана «сліпе пляма». Вона не приймає участі в зоровому процесі, однак служить для створення нуль-кольору, який використовується для порівняння колірних відчуттів. Крім того, за «сліпою плямою» розташовується ще більш далека периферія, що забезпечує загальне сприйняття картинки. Вона виконує функцію своєрідного тла для поля ясного зору. Дана зона є неймовірно чутливою до світлових сигналів, які виходять від рухомих об'єктів. Біологічно цей процес має величезний сенс в боротьбі за існування.

Тобто, функції "сліпої плями":

- створення нуль-кольору для порівняння колірних відчуттів, які передає сітківка;

- уловлювання загальної картини світлових сигналів, що виходять від рухомих об'єктів (за рахунок дальньої периферії).

Багато хто задається питанням, чому людина бачить цілісну картину при наявності «сліпих зон»? Відповідь досить проста. Мозок отримує інформацію, якої бракує від другого ока і «добудовує» зображення таким чином, що ми не бачимо дефектів. В інтернеті представлені прості і цікаві вправи, що дозволяють перевірити наявність «сліпої плями» в домашніх умовах.

4,4(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ