М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Velievtim2000
Velievtim2000
14.02.2021 16:55 •  Биология

1.за счет чего происходят развитие и рост зародыша и проростка? 2.от чего зависит время посева семян? 3.какие условия необходимы для прорастания семян?

👇
Ответ:
Сок325
Сок325
14.02.2021

1. за счёт эндосперма, запаса питательных веществ.

2. Это зависит от  прогретости почвы и от того, какие условия необходимы для семян данного растения ( теплолюбивое или холодоустойчивое).

3. Вода, воздух, тепло.  ( для некоторых растений свет )

4,8(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nastyaa271
Nastyaa271
14.02.2021

ответ!

Пресмыкающиеся- это первый настоящий класс подземных позвоночных животных. Обитают они преимущественно в регионах с теплым и холодным климатом. В ходе завоевания суши пресмыкающиеся приобрели ряд адаптации:

Тело подразделяется на голову, шею, туловище, хвост и трёхпалые конечности.

Кожа сухая, лишена желез и покрыта роговым покровом, защищающим тело от высыхания.

Позвоночник состоит из пяти отделов: шейного, грудного, поясничного, крестцового и хвостового. Ребра и грудная клетка отсутствуют

Пища захватывается челюстями,  зубы отсутствуют.

Органы дыхания – жабры – имеют большую дыхательную поверхность за счет ячеистого строения.

Оплодотворение только наружное. Яйца, защищенные от высыхания кожистой или скорлуповой оболочкой, рептилии откладывают на суше. Зародыш в яйце развивается в водной оболочке. Развитие прямое.

4,8(28 оценок)
Ответ:
didisa0282
didisa0282
14.02.2021

Відповідь:

Рослинні клітини — еукаріотичні клітини, однак кількома своїми властивостями вони відрізняються від клітин інших еукаріот. До їх відмінних рис відносять:

Велика центральна вакуоль - простір, заповнений клітинним соком і обмежений мембраною — тонопластом[1][2]. Вакуоля грає ключову роль в підтримці клітинного тургору, контролює переміщення молекул з цитозолю в виділення клітини, зберігає корисні речовини і розщеплює відслужилі старі білки і органели.

Є клітинна стінка, що складається головним чином з целюлози, а також геміцелюлози, пектину і в багатьох випадках лігніну. Вона утворюється протопластом поверх клітинної мембрани. Вона відмінна від клітинної стінки грибів, що складається з хітину, і бактерій, побудованої з пептидоглікану (муреїну). Клітинна стінка має безліч функцій, від яких залежить життя рослини. До таких функцій належать: забезпечення протопласта, або живої клітини, механічним захистом; забезпечення пористого середовища для циркуляції і розподілу води, мінералів та інших дрібних поживних молекул; забезпечення жорсткими будівельними блоками, з яких можуть бути отримані стабільні структури вищого порядку, такі як листя та стебла, і забезпечення середовища регуляторних молекул, які відчувають присутність патогенних мікробів і контролюють розвиток тканин.[3]

Спеціалізовані шляхи зв'язку між клітинами — плазмодесми[4], цитоплазматичні містки: цитоплазма і ендоплазматичний ретикулум (ЕПР) сусідніх клітин повідомляються через пори в клітинних стінках[5].

Пластиди, у тому числі найважливіші — хлоропласти. Хлоропласти містять хлорофіл, зелений пігмент, який поглинає сонячне світло. Як і мітохондрії, чий геном у рослин містить 37 генів[6], пластиди мають власні геноми (пластому), що складаються з близько 100—120 унікальних генів[7]. Як передбачається, пластиди і мітохондрії виникли як прокаріотичні ендосимбіонти, які оселилися в клітині[8].

Розподіл клітин (мітоз) наземних рослин і деяких водоростей, особливо харових (Charophyta)[9].

Чоловічі статеві клітини мохів і папоротеподібних мають джгутик, схожий зі джгутиком сперматозоїдів тварин[10][11], але у насіннєвих рослин — голонасінних і квіткових — вони позбавлені джгутика[12] і називаються сперміями.

З властивих тваринній клітині органел в рослинній відсутні тільки центриолі[13]

Клітинні стінки рослин виконують такі функції:

забезпечення можливості тургору (не будь його, внутрішньоклітинний тиск розірвав би клітину);

роль зовнішнього скелета (тобто надає форму клітині, визначає рамки її зростання, забезпечує механічну і структурну підтримку);

запасає поживні речовини[20];

захист від зовнішніх патогенів.

Основні типи рослинних клітин

Паренхімні клітини — це клітини, розміри яких у всіх напрямках однакові або довжина трохи більше ширини[14]. Паренхіму рослин називають також основною тканиною[15].

Прозенхімні клітини — це витягнуті (довжина у багато разів перевищує ширину) і загострені на кінцях (на відміну від паренхіми) клітини, різні за походженням і функціями. Між прозенхімою (тканиною, утвореною прозенхімними клітинами) і паренхімою є переходи, наприклад, коленхіма і лопатеві гіллясті клітини мезофіла в листі канни і ін. рослин

4,5(29 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ