Тест на тему: «Предупреждение заболеваний почек».
1. Бактериальное воспаление почек – это?
а. Пиелонефрит.
б. Нефриты.
в. Цистит.
2. Воспаление почек, обычно вызванное инфекцией – это?
а. Пиелонефрит.
б. Нефриты.
в. Цистит.
3. Микроорганизмы от пораженных органов с током крови попадают в почки и вызывают там воспалительный процесс – это?
а. Мочекаменная болезнь.
б. Нисходящей инфекцией.
в. Острая почечная недостаточность.
4. Воспаление мочевого пузыря – это?
а. Пиелонефрит.
б. Нефриты.
в. Цистит.
5. Образование камней в почках и мочевыводящих путях – это?
а. Мочекаменная болезнь.
б. Нисходящей инфекцией.
в. Острая почечная недостаточность.
6. Быстрое снижение почек удалять из организма продукты обмена веществ – это?
а. Мочекаменная болезнь.
б. Нисходящей инфекцией.
в. Острая почечная недостаточность.
7. Когда в первые была сделала операция по трансплантации почек?
а. 1850 году.
б. 1950 году.
в. 2005 году.
8. Камни в почках – это ?
а. Мочекаменная болезнь и другие причины.
б. Твердые тела, чаще всего состоящие из солей кальция.
в. Инфекционные заболевания.
9. С чего лечится пиелонефрит?
а. Витаминами.
б. Антибиотиками.
в. Травами.
10. Какими болями сопровождается цистит?
а. В области поясницы справа и слева от позвоночника.
б. Мочекаменной болезнью и другими причинами.
в. Частыми болезненными мочеиспусканиями.
ответ:**Сучасні фармацевтичні препарати дозволяють отримати максимум ефекту і мінімум побічних дій при лікуванні захворювань органів шлунково-кишкового тракту. На виявлення і своєчасне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту надають проведення профілактичних заходів. У цих заходах задіяні лікувально-профілактичні установи, що мають затверджену систему проведення профілактичних оглядів, а також за необхідності надання амбулаторного лікування.
Етіологія захворювань травної системи
Причинами захворювань шлунково-кишкового тракту є екзогенні, ендогенні фактори і генетичні. Первинні причини захворювання це: аліментарний фактор, до якого відносяться: їжа всухом’ятку (фаст-фуд), дуже гарячі страви, груба їжа, зловживання спеціями та прянощами, алкоголь і куріння, недоброякісна їжа, кваплива їжа, дефекти жувального апарату, безконтрольний прийом лікарських засобів (особливо саліцилатів, гормонів, препарату раувольфін), полютантів (екологія). До хвороб, що викликаються екзогенними факторами можна віднести: гострий і хронічний гастрит як з підвищеною, так зниженою кислотністю, гастроентерит, ентерит, гострий коліт, хронічний коліт, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, злоякісні пухлини шлунка, жовчно-кам’яна хвороба, дискінезії жовчно-вивідних шляхів, алкогольний гепатит і цироз печінки.ответ:Травна система – це система органів, куди надходить і де відбувається розщеплення їжі, з подальшим всмоктуванням речовин, необхідних для життєдіяльності організму, а також виведенням залишків перевареної їжі. Захворювання органів шлунково-кишкового тракту-це комплекс характерних, постійних або періодично виникаючих симптомів, що сигналізують про порушення в роботі системи травлення або окремого органу цієї системи, мають певну залежність від екзогенних, ендогенних і генетичних факторів. Вивченням захворювань органів травлення займається окремий розділ медичної науки-гастроентерологія. За статистичними даними захворювання шлунково-кишкового тракту займають друге місце за даними захворюваності в Росії. Серед причин, викликають дані захворювання особливо слід виділити неправильне харчування і стреси. Харчування визначає тривалість і якість життя людини.Сучасний ритм життя:
«перекушування» на бігу,
«фаст-фуд»,
зловживання алкоголем і постійні стреси на роботі і вдома здатні призвести до розвитку, як гострих процесів, так і хронічних захворювань.
Життя в сучасному суспільстві диктує свої правила, і наш організм намагається підлаштуватися під ці правила, відповідно, в першу чергу страждає одна з найважливіших систем організму-це система органів травлення. Коли страждає система травлення, відбувається взаємозалежне порушення в роботі інших систем організму, а значить порушення гомеостазу. Збереження сталості внутрішнього середовища організму є найважливішою умовою нормального обміну речовин в організмі, а отже здоров’я і пов’язаного з ним якості життя людини. Клінічна картина захворювань органів травної системи розрізняється за своїм перебігом в різних вікових групах, але завдяки різним дослідженням і впровадженням нових технологій у діагностиці захворювань шлунково-кишкового тракту, вдається поставити найбільш точний діагноз і надати грамотну медичну до .*"""
Объяснение:Вот это?