М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
viktoriya2000ok
viktoriya2000ok
11.12.2020 14:12 •  Биология

Скрестили два дигетерозиготных растения тыквы с желтыми круглыми .фенотипы гибридов первого поколения(соотношение) в молекуле днк кол-во нукл.с г составляет 30% от общего числа.какой % нукл. с а сод-ся в этой молекуле?

👇
Ответ:
veronikamantul
veronikamantul
11.12.2020

1) фенотип ген генотип

     желтые    А     АА,Аа

красные        а    аа

круглые          В     ВВ,Вв

овальные       в        вв

 решение

Р           АаВв*     АаВв

G  АВ, Ав,аВ,ав       АВ, Ав,аВ,ав   

F1 ААВВ,АаВв,АаВв,аавв.

ответ: соотношение 3/1, в этой задаче произошло расщепление.

2) по принципу комплементарности А=Т,Г=Ц

если Г=30% то и Ц = 30%

100-(30+30)=40/2=20 %  содержание А и Т по отдельности.

ответ: А=20%

4,5(78 оценок)
Ответ:
minaiseverp07pug
minaiseverp07pug
11.12.2020

соотношение будет 3:1

4,5(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ANNAAFANASYEVA1
ANNAAFANASYEVA1
11.12.2020

Віруси можна назвати внутрішньоклітинними паразитами. Вони занадто малі , щоб можна було помітити їх неозброєним поглядом. Самі по собі розмножуватися не можуть , тому змушені вторгатися в клітини «господаря» , щоб запозичити його механізми відтворення собі подібних. Поза клітин «хазяїна » віруси неактивні.

Віруси складаються з генетичного матеріалу (ДНК або РНК) , оточені захисним шаром білка. Вони здатні до фіксації в клітинах і розвитку в них . Це клітини слизових оболонок , наприклад , дихальних шляхів. Ці клітини особливо уразливі , бо не покриті захисною плівкою.

Що таке бактерії ?

Бактерії — це мікроорганізми , які складаються з однієї клітини , нехай і примітивної в порівнянні з клітинами тварин , людей і навіть рослин. Вони здатні розмножуватися самі по собі , так як вони можуть ділитися. Їх форми змінюються, і лікарі використовують ці характеристики , щоб розділити їх на групи.Бактерії існують скрізь , всередині і на поверхні наших тіл . Більшість з них абсолютно нешкідливі , а деякі навіть дуже корисні.

Але поряд з корисними і нешкідливими існують бактерії , які можуть викликати захворювання , тому що потрапляють в уразливі місця на нашому тілі або просто тому , що імунітет людини не справляється з регулюванням їх кількості.

4,8(65 оценок)
Ответ:
betmenduma
betmenduma
11.12.2020
1.Ссавці
2.Всі тварини що годують малят молоком(лев,ведмідь,вовк,кіт)
3.Тіло вкрите шерстю; шкіра багата залозами; специфічними є молочні залози. Покривні кісткичерепа мають порожнини. Череп зчленовується з хребтом двома потиличними виростами. Нижня щелепа складається тільки із зубної кістки. Квадратна і зчленівна кістки видозмінені на слухові кісточки і розташовані в порожнині середнього вуха. Зубидиференційовані на різці, ікла, передкутні і кутні; всі вони, крім кутніх, звичайно мають «молочну» генерацію, вони сидять вальвеолах. Ліктьовий суглоб спрямований назад, колінний — вперед. Серце чотирикамерне, зберігається лише одна ліва дугааорти. Еритроцити без'ядерні. Переважна більшість ссавців здатні до живородіння, з чим пов'язаний розвиток плаценти. Як і у всіх амніот, у ссавців має місце тільки внутрішнє запліднення.
4,4(100 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ