Відповідь:
Пояснення:
А причина тут ось у чому...
У ссавців основний пігмент крові - гемоглобін (міститься в еритроцитах), тому кров інтенсивно-червона і непрозора.
Кров у більшості комах майже не бере участі в газообміні, тому не містить еритроцитів, які переносять кисень (червоних кров'яних тілець) і пігментів; вона безбарвна або жовтувата і називається гемолімфою.
У омарів, восьминогів, спрутів, павуків, крабів і скорпіонів кров - голуба. Причина такого благородного кольору криється в тому, що у них дихальним пігментом крові є не гемоглобін, а гемоцианін, в якому присутня мідь
Микоризу иначе называют грибокорнем. Образование микоризы происходит, когда нити грибницы окутывают корень растения и становятся его частью, так сказать вживляясь в его ткани. Начинается симбиоз (взаимовыгодные отношения) гриба и растения - гриб получает органические вещества, а растение воду и растворенные в ней минеральные соли. Примерами грибов, обращающих микоризу с растениями являются подосиновики, подберёзовики. Из их названия понятно, что подосиновики образуют микоризу с осиной, а подберёзовики с берёзой.
Гликоген - полимер глюкозы, запас углеводов в организме животных. При дефиците углеводов в питании в организме реализуется возможность синтеза углеводов из аминокислот (глюконеогенез). Аминокислоты, которые могут служить предшественниками фосфоенолпирувата и, следовательно, глюкозы, называются гликогенными аминокислотами.
Таких много - аланин, аргинин, аспарагиновая кислота, аспарагин, цистеин, глутаминовая кислота, глутамин, глицин, гистидин, метионин, пролин, серин, треонин, триптофан, валин
А источником аминокислот будут белки пищи.
У всіх хребетних кров має зазвичай червоний колір (від блідо- до темно-червоного), яким вона зобов'язана гемоглобіну, що міститься в еритроцитах. У деяких молюсків і членистоногих кров має блакитний колір завдяки гемоціаніну. Є або венозною (темного відтінку) або артеріальною (червоною).