М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dana112414
dana112414
19.12.2021 18:10 •  Биология

Основное значение слизи, выделяемой кожными железами рыбы, заключается в 1) усилении чувствительности органов боковой линии 2) защите чешуи от поселения на ней одноклеточных водорослей 3) снабжении чешуи питательными веществами 4) уменьшении трения тела рыбы о воду

👇
Ответ:
maina342
maina342
19.12.2021

2) защита чешуи от поселения на ней одноклеточных водорослей.

Безусловно, слизь также нужна и для уменьшения трения тела рыбы о воду, однако защитная функция данного секрета явно важнее.

4,8(58 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Sagyndykkymbat
Sagyndykkymbat
19.12.2021

Наше життя, життя людей, маленьких сіл, селищ і міст, мегаполісів непомітно взаємопов’язано, заплутано і, маючи один шлях, націлене та скероване у майбутнє. Здавалося б доволі просто зрозуміти, помітити та побачити майбутнє, те, яке ми хочемо бачити, і те, котре на нас чекає. Проте ми доволі часто перебуваємо в полоні власних мрій, сподівань, надій, котрі називаються солодким словом - ілюзії.

Що ж може подолати, розсіяти туман мрій і вказати нам вірний напрямок руху до нашого успішного майбутнього, майбутнього кожної людини і майбутнього всієї країни ? Є той єдиний ключ, котрий відчинить двері і проведе. Все доволі просто – це знання, саме знання і бажання рости, розвиватися властиві кожній людині, кожному, хто живе на цій землі. Завдяки прагненню пізнавати і отримувати знання, завдяки прагненню ділитися цими знаннями і повстало людство з предвічного мороку небуття.

Пошуки знань відбуваються завжди з різних мотивів, і завжди вони недосконалі, часто ми в цих пошуках блукаємо та зазнаємо невдач. Я думаю, що не буде знайдено кращої форми передачі знання, ніж ті класичні, що існують впродовж останнього тисячоліття.

Закономірно, що Прикарпатський університет за 75 річну історію свого існування перетворився в один з провідних вищих навчальних закладів України. Зазираючи в минуле, робимо висновок, що заклад зумів виплекати в своїх стінах безліч талановитих та успішних людей, і він, «наш університет», є ключем до успіху не тільки на державному, але й міжнародному рівнях.

Сьогодення диктує нові виклики для нашої країни, для нас і нашого щоденного життя. Бачимо, що ті зміни, що відбуваються у Прикарпатському університеті є яскравим свідченням плідної роботи колективу цього навчального закладу.

4,4(51 оценок)
Ответ:
InnaGlazova
InnaGlazova
19.12.2021
Не имеют ядра(прокариоты) и мембранных органоидов. Функцию ядра выполняет нуклеоид, а органоидов-мезосомы. Содержатся рибосомы. Размеры бактериальных клеток от нескольких десятых до 10-13мкм, а иногда до 30-100 мкм. Клетки могут быть подвижны, органоидами движения являются жгутики. Формы бактерий: палочковидные(бацилы), сферические(шаровидные, одиночные -кокки, соединенные в цепочку-стрептококки, в виде грозди винограда-стафилококки) , спирально извитые палочки со жгутиками-спириллы, в форме запятой-вибрионы.
Клетки бактерий покрыты плазматичнской мембраной , за которой следует клеточная стенка и у большинства бактерий слизистая капсула защищает от высыхания.
4,8(10 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ