М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
6472krenko1
6472krenko1
09.04.2020 16:02 •  Биология

В составе опорно-двигательного аппарата- две системы: мышечная и скелетная. Почему именно эти системы входят в состав данного аппарата органов?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
homkagamaet
homkagamaet
09.04.2020
1) В рослинних клітинах є пластиди, завдяки яким відбувається процесс фотосинтезу, в той час, як у тваринних клітин - пластиди відсутні.
2) Рослинні клітини зазвичай мають великі вакуолі, оскільки їм треба тримати стабільну форму і запасати велику кількість поживних речовин, тваринні - дуже пластичні і не мають великих вакуоль.
3) У рослинних клітин присутня клітинна стінка, а у тваринних - ні.
4) Кількість мітохондрій в тваринних клітинах значно вища, аніж в рослинних клітинах, оскільки процеси обміну в тканинах тварин протікають значно інтенсивніше, аніж у рослин.
5) Тварини в основному накопичують поживні речовини в своїх клітинах у вигляді крапель жиру, а також глікогену, в той час, як рослини частіше організовують свої запасаючи речовини у вигляді глюкози, або невеликих за розміром полісахаридів, накшталт крохмалю.
6) Тварина клітина зазвичай має велику кількість травних вакуоль, оскільки процеси живлення в ній нерозривно зв'язані з надходженням поживних речовин із зовнішнього середовища, а рослинні клітини зазвичай синтезують для себе поживні речовини з неорганічних сполук з використанням енергії сонця.
7) Тварині клітини (одноклітинні тварини) іноді здатні до так званного статевого процессу, в ході якого відбувається рекомбінація генетичного матеріалу, більшість одноклітинних рослин не має такої здатності.
4,6(96 оценок)
Ответ:
Самыми крупными заповедниками России являются: Астраханский, Печёро-Илычский, Воронежский, Кивач, Сихотэ-Алинский, Кандалакшский, Костомукшский, Столбы, Баргузинский.
Характеристика заповедника "Остров Врангеля":находится на границе Восточно-Сибирского и Чукотского морей на одноимённом острове,рельеф возвышенный(наивысшая точка г.Советская-1096м),климат суровый-обусловлен тем,что большую часть года находится под воздействием арктических масс.Растения: ивы, мох сфагнум, лишайники,лапчатка врангелевская.Животные: овцебык,кулики,гуси,вьюрки,морж.Основной проблемой является охрана овцебыков.Ведётся постоянная научно-исследовательская работа,летопись природы.
4,6(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ