М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
NEADgff
NEADgff
11.03.2020 16:32 •  Биология

Відбулося перехресне запилення у тютюну.(прикріплено фото) ​


Відбулося перехресне запилення у тютюну.(прикріплено фото) ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
DaiDZ
DaiDZ
11.03.2020
Главная сфера действия лейкоцитов — защита. Они играют главную роль в специфической и неспецифической защите организма от внешних и внутренних патогенных агентов, а также в реализации типичных патологических процессов.

Все виды лейкоцитов к активному движению и могут переходить через стенку капилляров и проникать в ткани, где они поглощают и переваривают чужеродные частицы. Этот процесс называется фагоцитоз, а клетки, его осуществляющие, — фагоцитами.

Если чужеродных тел проникло в организм очень много, то фагоциты, поглощая их, сильно увеличиваются в размерах и в конце концов разрушаются. При этом освобождаются вещества, вызывающие местную воспалительную реакцию, которая сопровождается отеком, повышением температуры и покраснением пораженного участка.

Вещества, вызывающие реакцию воспаления, привлекают новые лейкоциты к месту внедрения чужеродных тел. Уничтожая чужеродные тела и поврежденные клетки, лейкоциты гибнут в больших количествах. Гной, который образуется в тканях при воспалении, — это скопление погибших лейкоцитов.
4,6(86 оценок)
Ответ:

Смакові відчуття, як і нюхові, обумовлені хімічними властивостями речей. Як і для запахів, для смакових відчуттів немає повної, об'єктивної класифікації.

З Комплексу відчуттів, що викликаються смаковими речовинами, можна виділити чотири основні якості — солоне, кисле, солодке і гірке.

До смакових відчуттів зазвичай приєднуються відчуття нюхові, а іноді також відчуття тиску, тепла, холоду і болю. Їдкий, терпкий, терпкий смак обумовлений цілим комплексом різноманітних відчуттів. Саме таким більш-менш складним комплексом обумовлений зазвичай смак їжі, яку ми їмо.

Смакові відчуття виникають при впливі на смакові області розчинних і здатних до дифузії речовин, тобто речовин, що володіють відносно низьким молекулярним вагою. Головною смаковою областю є слизова оболонка язика, особливо його кінчик, краї і підстава; середина язика і його нижня поверхня позбавлені смакової чутливості.

Різні смакові області мають різну чутливість до відчуттів солоного, кислого, солодкого і гіркого. Мовою найбільш чутливі: до солодкого — кінчик, до кислого — краю, а до гіркого — підстава. Тому припускають, що для кожного з чотирьох основних смакових відчуттів є особливі органи.

На смак поширюються ті ж загальні закони, що і на інші органи чуття, зокрема закон адаптації.

Велику роль у смакових відчуттях відіграє процес компенсації, тобто заглушення одних смакових відчуттів (Солоне) іншими (кисле). Наприклад, що при певних умовах рубежная величина для горького при 0,004 % розчинах хініну в присутності кухонної солі піднімається до 0,01 % розчину хініну, а в присутності соляної кислоти — до 0,026 %. <…>

Поряд з компенсацією в області смакових відчуттів гаються також явища контрасту. Наприклад, відчуття солодкого смаку цукрового розчину посилюється від домішок невеликої кількості кухонної солі.

извини, что так много написала

4,5(14 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ