М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lisya778
lisya778
28.04.2022 15:02 •  Биология

Маса всіх продуцентів в екосистемі становить 800 т, що дозволяє прогодуватися 200 хижакам I-го порядку з середньою масою 5 кг. Встановіть, скільки сонячної енергії (ккал) акумулює 1 кг фітомаси, якщо відомо, що в 100 г тіла хижаків I-го порядку міститься 5∙108 кал енергії? Процес трансформації енергії протікає відповідно до правила Ліндемана

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Azalia1324
Azalia1324
28.04.2022
Людина — частина природи, має біологічні властивості і підвладна біологічним закономірностям. У той же час вона — істота соціальна, є носієм суспільних характеристик і поза суспільством як людина не існує. Звідси й виникає проблема співвідношення біологічного й соціального в людині.

З точки зору сучасної науки і наукової філософії сутність людини (тобто те, що визначає її специфіку, відмінність від інших живих істот) соціальна, але необхідно визнати наявність, значення і відносну самостійність її біологічної природи. Вчені вважають, що біологічне в людині «зняте» соціальним. Це означає, що воно — це біологічне начало перетворене, значною мірою підпорядковане соціальному, але не усунуте, зберігається, утворює із соціальним діалектичну єдність.

Генетично зумовлені, передаються по спадковості анатомофізіологічні характеристики, в тому числі структура нервової системи, мозку, органів чуття. В новонародженої дитини вони від початку є людськими. Природжена можливість, здатність оволодіти мовою, мисленням, стати особистістю, реалізується лише влюдському, соціальному оточенні, у світі культури. Біологічно зумовлений ряд параметрів людського життя, наприклад, вікові етапи, тривалість життя. Але і тут вплив соціальних умов досить виразний. Природжені певні особливості нервово-психічних реакцій, темперамент, тип вищої нервової діяльності; можливо, й деякі обдарування, наприклад, музичні, математичні, - але знов-таки їх прояв, розвиток або, навпаки, гальмування залежать від соціальних умов, від навчання й виховання. Є припущення, що до деяких видів асоціальної (анти-суспільної, злочинної) поведінки «привертають» генетичні фактори, проте й тут, якщо людина психічно нормальна, не божевільна, вирішальне значення має вплив середовища, умови життя, виховання, моральна самосвідомість. Якими б не були природжені особливості нервової системи, людина, яка не страждає психічним захворюванням, здатна контролювати свою поведінку і несе за неї відповідальність.

Потреби й прагнення, які називаються вищими, — пізнавальні, моральні, естетичні, потреба в спілкуванні і т.п. — най-біологічні, соціальні за своїм походженням і змістом. Суспільно зумовлені відповідні цілі й мотиви поведінки, напрям думок, моральні принципи, світогляд, громадянські, політичні позиції і т.д.
4,4(9 оценок)
Ответ:
evgenijpetrov
evgenijpetrov
28.04.2022

ответ:

живые организмы общими, характерными для всего живого свойствами:

• дышат, питаются, выделяют в окружающую среду продукты жизнедеятельности, то есть в них осуществляется обмен веществ;

• размножаются, то есть их количество увеличивается;

• растут, то есть увеличиваются в размере;

• развиваются, то есть приобретают в течение жизни новые качества;

• отвечают на воздействие окружающей среды изменением своего состояния, то есть раздражимостью (например, животное убегает, растение поворачивает листья к свету и

• наследственностью, что выражается в сходстве потомства с родителями

• способны приобретать признаки и свойства, отличающие их от родителей и от других организмов того же вида, т.е. изменчивостью.

4,5(84 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ