М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Irvina
Irvina
26.04.2022 20:49 •  Биология

Плід у малини називається:
1. коробочкою
2. кістянкою
3. багатокістянкою
4. ягодою

👇
Ответ:
syrovnikolas
syrovnikolas
26.04.2022

3. багатокістянкою

Надеюсь :)

4,4(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
san31032009
san31032009
26.04.2022

1) Кров приводиться в рух СКОРОЧЕННЯ серця и ціркулює судинно. Вона Забезпечує тканини організму кисня, пожівнімі Речовини, гормонами и постачає продукти обміну Речовини до ОРГАНІВ їх віділення.

2)серце має чотири камери (лівий і правий шлуночки – нижні камери; ліве і праве передсердя – верхні камери) та чотири клапани (мітральний і тристулковий; аортальний і клапан легеневої артерії). Стінки серця складаються із м’язових клітин (міоцитів), а також колагену та маленьких вен і артерій (називаються венулами і артеріолами, відповідно).

3)ліва коронарна артерія виходить з лівого аортального синуса, права - з правого. Права коронарна артерія є джерелом кровопостачання здебільшого правого шлуночка серця, частини серцевого перегородки і задньої стінки лівого шлуночка серця.

4)Скорочення серцевого м'яза називається систолою, а розслаблення — діастолою. Систола і діастола разом складають серцевий цикл. У серцевому циклі три фази: систола передсердя (0,1 с), систола шлуночків (0,3 с) і спільна пауза — діастола (0,4 с). Один цикл триває 0,8 секунди (за частоти серцевих скорочень 75 уд./хв.)

4,5(1 оценок)
Ответ:

ТКАНИННЕ (клітинне) ДИХАННЯ — вид біологічного окиснення, пов’язаний з розпадом органічних речовин у живих клітинах, який супроводжується перенесенням електронів і протонів на кінцевий акцептор — молекулярний кисень з утворенням води.

Тканинне дихання — це послідовність реакцій, за до яких організм використовує енергію хімічних зв’язків органічних молекул для синтезу АТФ з аденозиндифосфорною кислотою і фосфату неорганічного, а система ферментів, які забезпечують цей процес, має назву дихального ланцюга і локалізована у внутрішній мембрані мітохондрій. Т.д. починається з реакцій дегідрування (відщеплення водню від органічних речовин за до ферментів дегідрогеназ) і закінчується перенесенням електронів та протонів на кисень.

4,6(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ