Объяснение:
Холоднокровні - це тварини, які не можуть регулювати свою внутрішню температуру тіла відповідно до необхідного рівня, і вони продовжують змінювати свою температуру відповідно до змін температури зовнішнього середовища. Хоча теплокровні тварини намагаються підтримувати свою внутрішню температуру тіла і не змінюються однаково разом із змінами зовнішнього середовища.
Наприклад, якщо на вулиці холодніше, тіло теплокровних тварин намагаються адаптуватися відповідно до ситуації і створювати внутрішнє тепло, яке забезпечує тепло тілу і навпаки. З іншого боку, холоднокровні тварини не в змозі цього підтримувати, і температура їх тіла змінюється з температурою зовнішнього середовища.
На основі регулювання внутрішньої температури тіла тварин групують у ці дві категорії - холоднокровні та теплокровні. Явище підтримки цієї температури називається тепловим гомеостазом . Цим ми обговоримо різницю між цими двома категоріями разом з коротким підсумком.
Несмотря на то, что материя и энергия неизбежно являются фундаментальными основами жизни, сами по себе они не определяют принципиальной разницы между живыми и неживыми системами. Одной из главных характеристик живых систем является циркуляция (движение) в них наследственной информации и, соответственно, вещества как своего носителя и источника энергии, чем, собственно, и обеспечивается их жизнедеятельность. Информационный уровень развития и функционирования живой материи (вещества) это, несомненно, новый, более высокий уровень её движения и организации. Здесь информация и материя выступают в качестве равноправных партнеров: информация использует материю в качестве носителя, а материя использует информацию для более высокого уровня своей организации
Объяснение:
Самки та самці хрестовика чітко розрізняються за зовнішнім виглядом: тіло самок довше, ніж у самців (20-25 та 10-11 мм відповідно). Самці мають вужче черевце. Характерною ознакою павука-хрестовика, яка відображена у його назві, є малюнок у вигляді хреста на спинній поверхні черевця. На відміну від річкового рака, покриви павука-хрестовика мають шар воскоподібної речовини, яка запобігає випаровуванню води. Голово-груди вкриті товстим та міцним голово-грудним щитом, у передній частині якого розташовані вісім простих очей.
Перша пара голово-грудних кінцівок - хеліцери - має вигляд рухомих загострених кігтиків. На кінці хеліцер відкриваються протоки отруйних залоз, розташованих у передній частині голово-грудей. Хеліцери слугують павукам для вбивання здобичі та захисту. Друга пара кінцівок - ногощупальця - у самок схожа на ходильні ноги, але коротша від них. У самців ногощупальця розширені на верхівці й здатні переносити статеві клітини під час запліднення. Вони також є органами дотику та нюху завдяки особливим чутливим щетинкам, розташованих на них.
Чотири пари ходильних ніг павука майже однакові за будовою і розрізняються лише за довжиною. Вони густо вкриті щетинками, які виконують функцію органів чуттів. На кінцевому членику ніг розташовані кігтики та особливі зігнуті щетинки, які допомагають павукові будувати ловильну сітку, а також пересуватися по ній.