амк: тир арг сер ала вал гли
т-РНК: УАЦ ЦГУ УЦГ ГЦГ ГУУ ГГА
К-лво нуклеотидов в тРНК 18.Длина нуклеотида 0.34 нм.
Масса нуклеотида 345а.е.м.
l тРНК = 18*0.34 = 6.12нм
m тРНК=18*345 = 6210а.е.м.
2) В данной задаче следует пользоваться правилом комплементарности(аденин соединяется с тимином(У РНК урацилом) и цитозин с гуанином)
ДНК: АЦЦ ГГА ЦГА ТАТ ЦАА
и-РНК: УГГ ЦЦУ ГЦУ АУА ГУУ
Т-РНК: АЦЦ ГГА ЦГА УАУ ЦАА
амк: тре гли арг тир глн
3)т-РНК: ЦГГ УУА ГЦУ ГАУ ГЦА
и-РНК: ГЦЦ ААУ ЦГА ЦУА ЦГУ
ДНК: ЦГГ ТТА ГЦТ ГАТ ГЦА
2ц.ДНК: ГЦЦ ААТ ЦГА ЦТА ЦГТ
кол-во А: 7нукл. Т:7нукл. Ц: 8нукл. Г: 8нукл.
За правилом комплементарности,что указан выше сказано, что аденин соединяется с тимином, а цитозин с гуанином, то есть в двух цепях ДНК их будет одинаковое кол-во(А=Т,Ц=Г)
Неможливо людині, яка вважає себе цивілізованою, жити, існувати поза суспільством. Саме через суспільні відносини люди купують товари, житло, їжу, а також задовольняють свої потреби нематеріального плану. У такому випадку, якщо людина без суспільства обійтися не в змозі, то чи може саме суспільство бути поза конкретної людини?
Не має потреби, напевно, в окремих коментарях твердження, що не існує такого індивідуума, без якого суспільство могло б бути зруйновано. Справедливе й зворотне твердження. Непотрібних людей також не буває, адже кожен грає свою роль у житті, кожен приносить певну користь іншим людям. Яким же чином визначається ця життєва роль кожної конкретної людини? Від чого це залежить? Чи пов’язано це з соціальним статусом людини, його освітою та матеріальним становищем? Адже люди дуже різні.
Очевидно, що кожен особисто робить свій вибір, кожен сам визначає для себе, яку роль йому слід грати в цьому світі. Якщо людина цілеспрямована й наполеглива, якщо вона впевнено йде до наміченої мети, долаючи будь-які перешкоди на цьому непростому шляху, своєї мети вона досягне, поза всяким сумнівом. Тут, як ніколи, актуальний принцип «не відступати та не здаватися».