М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
justnero
justnero
02.12.2020 16:02 •  Биология

Почему эвглену зеленую можно отнести как к растениям так и к животным

👇
Ответ:
glukhovivan2007
glukhovivan2007
02.12.2020
Эвглена зелёная (Euglena viridis) — наиболее распространенный представитель эвгленовых водорослей. Клетка эвглены зелёной обычно веретеновидной формы и зеленого цвета с красным глазком (светочувствительный орган) у переднего конца.
Водоросль эвглена зелёная распространена в сильно загрязнённых водоемах, но встречается и в чистых, как с пресной, так и с солоноватой водой.
Размножается простейшая эвглена путем продольного деления клетки. Иногда эвглена, размножаясь в огромных количествах, вызывает красное, коричневое, кирпично-красное или зелёное «цветение» воды.
как к автотрофному, так и к гетеротрофному типу питания.
4,5(73 оценок)
Ответ:
Fear1ess
Fear1ess
02.12.2020
Эвглена зелёная занимает промежуточное положение между животными и растениями. Она имеет светочувствительный глазок и хроматофоры, которые содержат хлорофилл, на свету фотосинтезирует - это присуще только растениям.
В темноте переходит к гетеротрофному сапрофитному питанию - это признак животных.
4,8(91 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bur5645
bur5645
02.12.2020

В отоларингології існує поняття "Дихальний носовий цикл". Одна половина носа активно працює, інша в цей час "відпочиває"

Объяснение:

Ніс - це поодинокий орган, але більша частина його функцій відбувається в стереорежимі.  У нас дві легені, але мало кому відомо, що кожна легеня пов'язана з відповідною ніздрею. Якщо, скажімо, ліва ніздря якийсь час закрита, ліва легеня може випробувати кисневе голодування, тоді відбудеться перехід процесу дихання на праву ніздрю, що є захисним механізмом системи носового рефлексу зокрема і всієї дихальної системи в цілому.  2 ніздрі роблять подих більш ефективним і краще підтримують роботу всього тіла. Якби людина здійснював дихання за до одного носового проходу, то у нього було б більше проблем зі станом цього самого проходу через те, зокрема, що при диханні сухим повітрям відбувалося б пересушування слизової і, як наслідок, виникали б тріщини і кровотечі. Наш ніс працює циклами: у певний відрізок часу шляхом здування і роздування печеристих тіл одна з ніздрів є домінуючою і таким чином розподіляється навантаження на слизову.  Крім того, таке перемикання необхідно для повноти нюху, так як в тимчасово відключеною ніздрі повітря тече повільніше, а деякі запахи тільки так і можна визначити.

4,7(81 оценок)
Ответ:
зарница55
зарница55
02.12.2020

1) Це зелені одноклітинні водорості 2) Живуть у прісних водоймах 3) У клітці, крім "обов'язкових" для всіх еукарiот органоїдів, є чашоподібний хроматофор, що виконує функцію фотосинтезу 4) Розмноження безстатеве, шляхом утворення спор. відмінності: 1) Хламідомонада відноситься до порядку вольвоксових, а хлорела до порядку протококових 2) Хламідомонада рухлива і має 2 джгутики і світлочутливе вічко; хлорелла нерухома, джгутиків і світлочутливого очка не має 3) Хламідомонада, на відміну від хлорели, має скоротливу вакуоль 4) Спори у хламідомонади мають джгутики і називаються зооспора; безжгутіковие спори хлорели називаються автоспори 5) В несприятливих умовах хламідомонада розмножується статевим шляхом за до гамет; у хлорели статевого процесу немає

4,6(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ