М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Лучший1111кар
Лучший1111кар
01.12.2020 21:04 •  Биология

Яку роль видиграе информация у жити людины ​

👇
Ответ:
PoLiNa20061404
PoLiNa20061404
01.12.2020

Інформація завжди відігравала надзвичайно важливу роль у житті людини.

Загальновідомо висловлювання про те, що той, хто володіє інформацією, той володіє і світом. Інше повідомлення коштує дорожче життя. За переказами, 13 Вересня 490 року до н.е. Грецький воїн-гонець, який прибіг з марафону в Афіни, не зупиняючись в дорозі, впав замертво, але доніс звістку про перемогу над персами.

З давніх часів збір і систематизація відомостей про навколишній світ допомагали людині виживати в нелегких умовах – з покоління в покоління передавався досвід і навички виготовлення знарядь полювання і праці, створення одягу і ліків. Інформація постійно оновлювалася і доповнювалася – кожне вивчене явище дозволяло перейти до чогось нового, більш складного. З часом, великі обсяги даних про навколишній світ посприяли розвитку науково-технічного прогресу і, як наслідок, всього суспільства в цілому – людина змогла навчиться управляти різними видами речовини і енергії.

З плином часу роль інформації в житті людини ставала все істотніше. Потрібно було вивчати і розуміти вже не тільки закони природи, а й поняття і цінності людського суспільства – літературу, мистецтво, архітектуру і т.д. зараз, в першій половині 21-ого століття роль інформації в житті людини є визначальною – чим більше навичок і знань він має, тим вище цінується як фахівець і співробітник, тим більше має поваги в суспільстві.

Пізнаючи навколишній світ, людина постійно має справу з інформацією. Вона допомагає людині правильно оцінити події, що відбуваються, прийняти обдумане рішення, знайти найбільш вдалий варіант своїх дій. Інтуїтивно ми розуміємо, що інформація-це те, чим кожен з нас поповнює власний багаж знань. Інформація також є найсильнішим засобом впливу на особистість і суспільство в цілому. Хто володіє найбільшим обсягом інформації з якого-небудь питання, той завжди знаходиться в більш виграшному становищі в порівнянні з іншими.

В останні десятиліття наполегливо говорять про перехід від» індустріального суспільства «до»суспільства інформаційного". Відбувається зміна ів виробництва, світогляду людей, їх життя. Інформаційні технології кардинальним чином змінюють повсякденне життя мільйонів людей.

Інформація стала одним з найважливіших стратегічних, управлінських ресурсів, поряд з ресурсами-людським, фінансовим, матеріальним. Її виробництво і споживання складають необхідну основу ефективного функціонування і розвитку різних сфер суспільного життя, і, перш за все, економіки. А це означає, що не тільки кожній людині стають доступними джерела інформації в будь-якій частині нашої планети, але і генерується їм нова інформація стає надбанням всього людства. У сучасних умовах право на інформацію та доступ до неї мають життєву цінність для всіх членів суспільства. Зростаюча роль інформації в суспільстві стала предметом наукового осмислення. Були висунуті теорії, що пояснюють її місце і значення. Найбільш популярними є теорії постіндустріального та інформаційного суспільства.

Світ вступає в нову еру-інформаційну, в століття Електронної економічної діяльності, мережевих спільнот і організацій без кордонів. Прихід нового часу радикально змінить економічні та соціальні сторони життя суспільства. Подібні зміни самим прямим чином стосуються місця людини в інформаційному світі. Людина змінюється відповідно до вектора інформаційно-технічних характеристик суспільства. Однак це зовсім не пасивне прийняття нових умов виробництва і споживання. Людина виступає суб'єктом інформаційної реальності, далеко виходить за інформаційно технічні характеристики. Інформатизація повсякденного життя і поява нового інформаційного поля людського буття не проходить безслідно для життєвого світу людини. В електронному просторі змінюються поведінкові стандарти і ціннісні орієнтації особистості.

4,4(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Тыныс алу деп өсімдіктің тірі ұлпаларында органикалық заттың бос оттегінің қатысуымен ыдырап, С02 және Н20 бөлініп шығуының және бұл процесте өсімдік тіршілігі үшін керекті белгілі қуат босауын айтады. Дем алу — барлық тірі организмдерге тән өте маңызды қызмет. Тіптен сонау XVII ғасырдың бастапқы жылдарының өзінде-ақ Крук атты зерттеуші адам денесін сипаттай келіп: «дем алу процесінсіз тіршілік болмайды», — деп жазды. Бұл пікір төменгі сатыдағы жануарлар мен өсімдіктер әлеміне бұдан әлдеқайда кейінірек қолданыла бастады. Көрнекті неміс оқымыстысы Ю.Либих өсімдікте тыныс алу процесінің бар екендігіне сенбеген. Ол өсімдік бөліп шығаратын С02-ні өсімдік сіңіріп, бірақ фотосинтез процесінде күндіз жаратып үлгере алмаған С02 деп ойлаған. Өсімдікте тыныс алу мүшелері болмағандықтан, оларда тыныс алу процесінің бар екендігі көп уақытқа дейін үлкен күдік туғызған. Бірақ атмосфералық газдың құрамы белгілі болғаннан кейін, оттегі ашылып, жану процесінің маңызы анықталғаннан соң, тыныс алу процесі де экспериментальды зерттеу нәтижесінде тез айқындала бастады.

4,6(79 оценок)
Ответ:
Расулев
Расулев
01.12.2020

Различия. Корнеплод — это утолщенный запасающий главный корень, в то время как корневой клубень — утолщенный запасающий придаточный корень. Кроме того, корневой клубень является пригодным для вегетативного размножения, а корнеплод — нет.

Некоторые бактерии, например клубеньковые, образуют на корнях бобовых растений(горох, боб) клубеньки, в которых они и живут. они связывать азот воздуха и обеспечивать таким образом растения этим важным веществом. от растений они получают в качестве "услуги в ответ" необходимые для их жизни вещества , например углеводы.

4,7(81 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ