М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kioppo
kioppo
05.02.2020 03:29 •  Биология

що Передає збудження від фоторецепторів до головного мозку​

👇
Ответ:
straer122122
straer122122
05.02.2020

Відповідь:

Очі

Пояснення:

4,8(91 оценок)
Ответ:
OlessyaBaeva
OlessyaBaeva
05.02.2020

Оптичний нерв

Объяснение:

наверное

4,4(92 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Shaxrior
Shaxrior
05.02.2020

Поліплоїдія важлива для вчених, тому що вона виробляє репродуктивну ізоляцію майже за замовчуванням. Репродуктивна ізоляція є ключовою частиною визначення концепції біологічних видів. Оскільки для еволюції від молекули до людини потрібне збільшення інформації, еволюціоністи постулюють поліплоїдію як засіб для цього.

У цій та наступній статті буде розглянуто, чи є поліплоїдія шкідливою, будуть наведені приклади поліплоїдних організмів і пояснення поліплоїдії у біблійній парадигмі створення, оцінюючи, чи є вона життєздатним механізмом еволюції.

Оскільки відомо, що поліплоїдія поширена і ймовірно корисна, принаймні, для деяких видів рослин, ця перша стаття буде присвячена рослинам.

Вступ

Поліплоїдія, ймовірно, це іноземне слово незрозуміло для багатьох людей, але насправді це досить слово. Приставка poly означає «багато або кілька». Слово ploid приблизно перекладається як «складка».1 Таким чином, слово «поліплоїдія» означає «багато складок». Це ключовий елемент розуміння генетики і має сильні наслідки для будь-якої креаційної моделі.

На практиці поліплоїдія використовується щодо наявності додаткових наборів хромосом у геномі. Це не те ж саме, що трисомія. Нормальний людський фермент 46 хромосом (23 пари). У людей з синдромом Дауна є одна додаткова хромосома (непарна). Це збільшення однієї хромосоми називається трисомія, а не поліплоїдія. Поліплоїдія — це, принаймні, одна додаткова копія на кожній парній хромосомі в геномі. Це називається дублюванням цілого генома (a whole genome duplication WGD). Таким чином, теоретично поліплоїдна людина буде мати, принаймні, 69 хромосом (46 + 23).

Поліплоїдія виникає частиною розмноження, як правило, як репродуктивна помилка. При статевому розмноженні гамети обоє батьків зазвичай гаплоїдні, що містять тільки одну копію хромосом батька. Зазвичай ці гаплоїдні гамети об'єднуються, щоб зробити диплоїдне потомство, як і батьки. Проте, час від часу буде проводитися блукаюча диплоїдна гамета і об'єднуватися з гаплоїдною гаметою від другого з батьків. Якщо цей нащадок виживе, він буде триплоїдним, який має три копії своїх хромосом. Наявні дані свідчать про те, що створення нових поліплоїдних організмів визначається виключно репродуктивною помилкою. Підтримка поліплоїдії залежить від репродуктивного успіху нових поліплоїдних організмів.

Поліплоїдія, як причина видоутворення була відома в рослинах протягом дуже довгого часу. Ернст Майр, головний прихильник концепції біологічних видів, вважав поліплоїдію «одним з важливих механізмів видоутворення в рослинному царстві».2 Наступні автори погодилися з цим, написавши: «Поліплоїдне видоутворення є миттєвим, симпатичним і часто може включати вузькі місця в популяції».3 Згадані ними вузькі місця в популяції виникають через її невеликі розміри, наявні, коли вони виникають. Як правило, тільки дві або три особи будуть основою для поліплоїдного виду. Це призводить до того, що генетична мінливість у цих видів в цілому невелика, оскільки вони, ймовірно, лише частковогетерозиготні, за умови, що вони розмножуються статевим шляхом, що не завжди має місце у рослин. Можливо, це одна з причин того, що поліплоїдні види вимирають швидше, ніж їх диплоїдні аналоги.4

Поліплоїдні рослини

Поліплоїдія рослин добре відома і документально підтверджена протягом десятиліть. За деякими оцінками, понад 70% видів рослин є поліплоїдними, або були поліплоїдними.5 Хоча ці цифри, безсумнівно, високі, оскільки вони часто засновані на універсальному спільному предку рослин, в літературі існує консенсус щодо того, що поліплоїдія рослин є звичайним явищем. Ще одне консервативне дослідження показало, що від 25% до 30% квіткових рослин, або покритонасінних, є поліплоїдними.6 Це число, ймовірно, зменшиться в міру поліпшення молекулярних даних і отримання додаткової інформації про поліплоїдні рослини і про те, як вони виникають.7 В якості примітки, хоча вони не є рослинами, поліплоїдія також, ймовірно, досить поширена серед грибів.8

Незважаючи на таку поширеність, Майр розглядав поліплоїдію як проблематичну, а не пряму подію видоутворення: «Поліплоїди єскладною таксономічною проблемою. Автополіплоїд (певний нижче) може практично не відрізнятися в момент походження від батьківського диплоїда. Таку форму часто називають "поліплоїдною расою". Однак така "раса" репродуктивно ізольована від батьківського виду і, з біологічної точки зору, є хорошим видом».9 Це, мабуть, означає, що поліплоїдне видоутворення відбувається миттєво — ідея, запропонована і іншими пізнішими авторами.10 Однак, крім своєї генетики, ці нові види майже ідентичні своїм батьківським видам, що ускладнює визначення їх таксономії.

,

Объяснение:

4,6(90 оценок)
Ответ:
aliyaaaa
aliyaaaa
05.02.2020
Влияние человека на окружающую средуВ настоящее время в среде, окружающей человека, происходят изменения, связанные с влиянием научно-технической революции, хозяйственной деятельности человека. Это, прежде всего, засорение воздуха, водоемов, бесхозяйственное отношение к земле и др.Засорение атмосферы — газовой оболочки Земли — одна из важных м особых экологических проблем сегодня. Известно, какое важное значение для любого живого организма имеет воздух: без пищи человек может прожить месяц, без воды — неделю, без воздуха — считанные секунды. Вместе с тем то, чем мы дышим, подвергается сильному влиянию целого ряда факторов — результатов интенсивного развития таких производств, как: топливно-энергетического, металлургического, нефтехимического и др.Топливо-энергетический комплекс включает деятельность теплоэлектростанций, работа которых связана с выбросом в атмосферу окиси серы, азота, образующихся в процессе сгорания необогащенного угля.Не менее опасным загрязнителем воздуха являются предприятия металлургической промышленности, выбрасывающие в воздух различные химические соединения, особенно тяжелых н редких металлов. Опасным источником загрязнения воздуха стали и продукты переработки нефтехимической промышленности, особенно углеводородные соединения (метан и др.).Опасным загрязнителем воздуха является табачный дым, из которого в воздух попадает, кроме никотина, большое количество (около 200) таких отравляющих веществ, как угарный газ, бензоперин и другие.В результате загрязнения атмосферы возникли такие явления, как парниковый эффект — повышение общей температуры на Земле; озоновая дыра, образующаяся в результате нарушения озонового слоя в атмосфере окислами азота, выбрасываемыми двигателями баллистических и космических ракет; смог — накопление вредных газов в нижних слоях атмосферы в результате усиленной работы котелен, работающих на угле, мазуте, солярке, а также в результате загазованности воздуха автотранспортом; кислотные дожди — соединения серы и азота воздуха с водой и выпадающих на Землю в виде дождя (кислотного).Такой «дождь» отрицательно влияет на кожу, волосы, а также на развитие растений, ускоряет коррозию металлов, разрушает гипс, мрамор, закисляет водоемы, почвы, что приводит к гибели рыб, лесов, животных, обитающих в них.Основные организационные и технологические методы борьбы с загрязнением воздуха заключаются в следующем:сокращении количества электростанций (ТЭС — тепловых) за счет строительства более мощных, оборудованных новейшими системами очищения и утилизации газовых и пылевых выбросов;очищении угля до его попадания на ТЭС;замене угля и мазута на ТЭС экологически чистым топливом — газом;регулировании двигателей внутреннего сгорания в автомобилях, установлением на них специальных катализаторов для нейтрализации угарного газа, заменой вредного этилового бензина, загрязняющего воздух свинцом, менее экологически вредным.Особое значение в очищении атмосферного воздуха имеет озеленение городов и сел, особе nil о промышленных зон.
4,6(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ