Найголовнішими загрозами(проблемами) водних рослин при еволюції до життя на суші стали такі як фотосинтезування, нестача води і атмосферний тиск (хоча воно і було незначним).
Оскільки у багатьох вищих рослин гаметофіти на ранніх стадіях мають нитчасте будова, можливими предками вважають нитчасті зелені водорості. При виході на сушу, атмосфера включала в себе більше 70% вуглекислого газу та інших газів не придатних для дихання, водоростям довелося пристосуватися до такої функції, як синтез. Синтез-це переробка вуглекислого газу на корисний кисень. Але ультрафіолетові промені обпалювали поверхні пір рослин, що призводило до засихання рослини, так-як була нестача води. Завдяки цим умовам, рослини відкрили новий вид розмноження-гетероморфний.
Тепер підіб'ємо якісь підсумки. Найважчими проблемами стали:
- невміння фотосинтезировать
- слабкі корені(призводило до зневоднення)
- непридатний грунт для життєдіяльності
- випалювання верхніх шарів примітивних листків ультрафіолетовим випромінюванням.
Від отрути королівської кобри людина може загинути через 15 хвилин, а слон, якщо укус прийдеться на кінчик хобота або пальці, — через 3-4 години. Кобра — шанована змія у індусів.
Велика отруйна гадюка, живе в Південній та Південно-Східній Азії і досягає довжини 5,58 м. Водиться у гірських ущелинах, долинах річок, заростях чагарників і пустелі. Живляться в основному зміями. Будують великі двоповерхові гнізда діаметром до 1 м. На першому поверсі відкладають 20—40 яєць, на другому — розміщується самка для їх охорони. У цей період вона стає дуже агресивною — без попередження нападає на людей і тварин, що наближаються до гнізда. В Індії поліція навіть перекриває усі шляхи, коли знаходить біля села таке гніздо.
Объяснение:
Нету
ОБРАЗ ЖИЗНИ
Королевская кобра встречается гораздо реже своих более мелких родственников. Довольно часто ее можно наблюдать в густых лесах гористой время и плетни Южной Азии и в горах Индии на высоте до 2 000 м над уровнем моря. Королевские кобры активны как в светлое, так и в темное время суток, однако днем они встречаются чаще. Увидеть королевскую кобру удается не каждому, поскольку она очень пугливая, ведет себя тихо и часто скрывается в недоступной местности. Королевская кобра часто поселяется вблизи водоемов.
КОРОЛЕВСКАЯ КОБРА И ЧЕЛОВЕК
Неожиданная встреча с королевской коброй для человека может закончиться смертью. По достаточно небольших зубах кобры в тело жертвы вводится большая доза яда - больше яда, чем королевская кобра, может выделить только габонская гадюка. Известны случаи, когда от укуса кобры погибали слоны. Особенно опасными королевские кобры есть в период размножения. В Индии, например, найдя покинутый змеиное гнездо, полиция сразу окружает весь район. Сельские жители рассказывают множество историй о преследовании людей кобрами, но в этих историях есть немало выдумок.
Объяснение:
Однією з імовірних причин виходу на суходіл могла бути зростаюча конкуренція за певні фактори (наприклад - за світло). Нижчі рослини, які першими вийшли з водного середовища, не мають стабілізованого водного обміну, унаслідок чого в засушливі періоди впадають у стан анабіозу.
Объяснение: