М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
JimmyN
JimmyN
15.12.2021 05:13 •  Биология

Какого значение пищевых цепей в природном сообществе?

👇
Ответ:
povitnitskiy
povitnitskiy
15.12.2021

Пищевая (трофическая) цепь - это последовательность того, кто кого ест в биологическом сообществе (экосистеме) для получения питательных веществ и энергии, поддерживающих жизнедеятельность.

Объяснение:

4,5(75 оценок)
Ответ:
denyavika
denyavika
15.12.2021

ответ:простите

Объяснение:я не хотела☹

4,7(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ксенечка4
Ксенечка4
15.12.2021

М'язова тканина має різні за будовою і походженням клітини, але схожі по здатності до вираженим скорочень. Вони складаються з витягнутих клітин, які приймають роздратування від нервової системи, і відповідають на нього скороченням. Вони забезпечують переміщення в просторі організму в цілому, його рух органів всередині організму (серце, язик, кишечник та ін) і складаються з м'язових волокон. Властивістю зміни форми мають клітини багатьох тканин, але в м'язових тканинах ця здатність є головною функцією. Основні морфологічні ознаки елементів м'язової тканини: подовжена форма, наявність поздовжньо розташованих міофібрил спеціальних органел, що забезпечують скоротливість, розташування мітохондрій поруч з сократительными елементами, наявність включень глікогену, ліпідів. Спеціальні скорочувальні органели забезпечують скорочення, яке виникає при взаємодії в них двох основних фібрилярних білків. Мітохондрії забезпечують ці процеси енергією. Запас джерел енергії утворюють глікоген і ліпіди. Білок міоглобін, забезпечує зв'язування кисню і створення його запасу на момент скорочення м'язів, коли стискаються кровоносні судини (надходження кисню при цьому різко падає).

Объяснение:

4,5(65 оценок)
Ответ:
kamillaakhmetz
kamillaakhmetz
15.12.2021
Вплив людини на природу в сучасному світі Лис 16 2012 / 11:00 am Написав: admin Прокоментуй!

Ще кілька століть тому вплив людини на природу було вкрай незначно, проте в ході науково-технічного прогресу цивілізація стала настільки сильно впливати на навколишнє середовище, що сьогодні екологічне питання є одним з найбільш актуальних у всьому світі. У ХХ столітті відбувся значний стрибок виробництва і розвитку людської діяльності, в результаті чого з’явилися промислові заводи і фабрики, які стали випускати технічні засоби, що полегшують життя всім людям. Значний комфорт, проте, став причиною негативних наслідків, які позначилися на природних ресурсах і на всьому біологічному співтоваристві на Землі.

Так, наприклад, вирубка лісів протягом тривалого часу призвела до міграції тварин, птахів і ссавців. А оскільки в природі все взаємопов’язане, при порушенні ланцюжка в системі живлення починають відбуватися процеси вимирання окремо взятих тварин, рослин або комах. Саме тому в даний час вплив людини на природу намагаються зменшити, а винищувати ресурси по можливості компенсувати (посадка лісу, опріснення солоної води і так далі).

Слід зауважити, що людина, будучи єдиним істотою на Землі, яка має розум і волю, не повинен недбало ставитися до всього того, що дає йому планета. Навпаки, людство повинно намагатися гармонізувати свою життєдіяльність і привести її у відповідність із законами природи. Саме на це спрямовані зусилля світового співтовариства в даний час, і в результаті цього наша цивілізація поступово починає переходити на якісно новий рівень свого розвитку. Все більше вводиться у виробництво екологічно чистих технологічних новинок, прикладами яких можуть бути: в сфері автотранспорту – електромобілі, у сфері теплопостачання – геотермальні котли, у сфері видобутку електроенергії – вітряні і сонячні електростанції. Тому сьогодні можна говорити про те, що негативний вплив людини на природу поступово знижується. Звичайно, до хороших показників екологічності ще дуже далеко, однак початок покладено вже сьогодні.

Радує й те, що самі люди починають усвідомлювати згубність подальшого знищення природи і поступово переходять на здоровий б життя. Повільно, але вірно відбувається відтік жителів з центру міст в передмістя і сільську місцевість, оскільки в більшості великих міст гранично допустима норма СО (чадного газу) перевищує гранично допустиму концентрацію в кілька разів. Зростає кількість котеджних містечок, де вплив людини на природу мінімально. Все це говорить про те, що людство поступово починає відходити від повальної системи споживання природних ресурсів і переходить до системи гармонійного розвитку.

Сучасна нафтогазова промисловість також перебуває в стадії поступового згортання, оскільки всій розвіданої нафти на Землі вистачить ще максимум на 50 років. Це дуже маленький термін навіть за людськими мірками, тому всі розвинені країни вже давно інвестують свої капітали в екологічно чисте виробництво нових ресурсів. Кардинально новий підхід полягає в пошуку поновлюваних джерелах палива. Тут в якості прикладу можна навести біопаливо, яке можна вирощувати на спеціально відведеній території. У результаті всього цього вплив людини на природу поступово здобуває позитивний характер.

Підводячи підсумки цієї цікавої теми, можна зробити висновок, що наша цивілізація нарешті усвідомила, що продовжувати й далі виснажувати природні запаси не можна, оскільки ні до чого хорошого це не призведе. Негативний вплив людини на природу вже проявляється у вигляді катаклізмів і глобальної зміни клімату. Все це ще раз підкреслює той факт, що всі люди на Землі несуть відповідальність за те, що відбувається з планетою сьогодні, і тільки спільними зусиллями наша цивілізація зможе подолати всі труднощі.

4,4(44 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ