М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Vova50915091
Vova50915091
19.06.2021 22:31 •  Биология

Почему некоторые сны мы запоминаем на долгое время? правда ли, что в тех снах, которые мы запоминаем, есть какое то послание?​

👇
Ответ:
nubjoper
nubjoper
19.06.2021

Объяснение:

Процесс сна гораздо более сложен, чем нам раньше казалось. Это не погружение в бессознательное, ограниченное красными флажками засыпания и просыпания. В нашем мозге, отдыхающем от всего дневного, происходит много чего интересного, ментальное состояние меняется как на качелях, и некоторые участки мозга очень активно работают.

4,7(55 оценок)
Ответ:
veronik09
veronik09
19.06.2021
1) Некоторые сны мы запоминаем на долгое время, так как они задевают наши чувства и эмоции.

2) Возможно и есть, однако это лишь суеверия и догадки других людей.
4,8(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MASTER10011
MASTER10011
19.06.2021
чоловічі статеві клітини —зазвичай дуже малі і рухливі. Сперматозоїди мають головку, шийку і хвіст. Головка майже цілком складається з ядра, вкритого тонким шаром цитоплазми. На передній частині головки  є акросома,в якій містяться гідролітичні ферменти (трипсин,гіалуронідаза),які сприяють проникненню сперматозоїда в яйцеклітину. До складу шийки входить цитоплазма, в якій є центріоль , мітохондрії та АТФ як джерело енергії для забезпечення руху сперматозоїда. Хвіст сперматозоїда складається з тонких волокон, вкритих цитоплазматичним циліндром; це орган руху.
Яйцеклітина нерухлива,має більші розміри.Зовні вкрита трьома оболонками - жовтковою,прозорою,фолікулярною,які виконують захисну функцію.Всередині клітини міститься велика кількість поживних речовин,для майбутнього зародка.
4,4(18 оценок)
Ответ:
katya99972011
katya99972011
19.06.2021
Функції[ред. • ред. код]
Слизова оболонка стінок порожнини носа виконує нюхову та дихальну функції, тому має різну будову. Дихальну функцію забезпечує більша частина слизової оболонки носа і вона вкрита війчастим псевдобагатошаровим епітелієм з великою кількістю гландулоцитів, що виділяють слиз. В порожнину носа виділяється секрет численних слизових альвеолярно-трубчастих залоз. Слиз обволікає чужорідні часточки, а завдяки ритмічним рухам війок грудочки слизу пересуваються назовні й виводяться в зовнішнє середовище. Слиз виконує ще функ­цію — зволожує вдихуване повітря. Під слизовою оболонкою знаходиться велика кількість кровоносних судин, тому повітря в носовій порожнині зігрівається. Власна пластинка слизової оболонки і підслизова основа дуже добре васкуляризовані і забезпечують вирівнювання температури вдихуваного повітря до температури тіла.

Анатомія [ред. • ред. код]
Три носові раковини збільшують загальну поверхню порожнини носа і утворюють носові ходи (верхній, середній та нижній). У нижній носовий хід відкривається носослізний канал. У верхній — задні чарунки ґратчастої кістки і (дорзальні) пазухи клиноподібної кістки. У середній — середні і передні чарунки ґратчастої і пазухи лобної та верхньощелепної кісток.

Нюхова ділянка слизової оболонки верхньої носової раковини і відповідної їй частини перегородки та задній відділ верхньої стінки порожнини носа — це частина слизової оболонки носа, вкрита війчастим псевдобагатошаровим епітелієм, до складу якого входять спеціальні сприймаючі нюхові нейросекреторні біполярні клітини.

Повітря із порожнини носа надходить крізь хоани до носової частини пельки, а потім ротової і в гортань. Повітря з носової порожнини потрапляє в глотку, а з глотки — у гортань.
4,7(36 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ