М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Elvira2018
Elvira2018
13.01.2022 13:35 •  Биология

Какой тип корневой системы, вероятнее всего, будет у растения, лист которого изображён на рисунке (см. задание 9)? Почему?
ответ.​


Какой тип корневой системы, вероятнее всего, будет у растения, лист которого изображён на рисунке (с

👇
Ответ:
Versija02
Versija02
13.01.2022

пусковой или как там короче незнаю

4,5(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
artur731
artur731
13.01.2022
Семейство маревые включает в себя около 1500 видов травянистых растений средней полосы. Цветки маленькие, невзрачные, зелёного или жёлтого цвета. Могут располагаться поодиночке или в составе колосовидных или метельчатых соцветий. Количество чашелистиков равно 3 или 5, тычинок обычно столько же. Пыльники яркоокрашенные и при цветении создают впечатление, что окрашен сам цветок. Цветки маревых делятся на однодомные и двудомные, раздельнополые и однополые. К этому семейству относят шпинат, саркобатус червелистый.
4,4(53 оценок)
Ответ:
VadimOMG
VadimOMG
13.01.2022
Особливості будови серця:
1. Стінки серця утворені трьома оболонками: внутрішня сполучнотканинна (ендокард), середня м'язова (міокард), зовнішня епітеліальна (епікардом).
2. Зовні серце оточене еластичною навколосерцевої сумкою - перикардом, який перешкоджає перерастяжению серця при наповненні його кров'ю. Між перикардом і серцем перебуває рідина, що зменшує тертя при скороченні серця.
3. Як і у інших ссавців, серце людини четирехкамерное: складається з двох передсердь і двох шлуночків. Ліва і права частини серця розділені суцільною перегородкою. Товщина міокарда в камерах різна і залежить від виконуваної роботи. Передсердя виконують невелику роботу, перекачуючи кров в шлуночки, тому вони мають найтонший м'язовий шар. Правий шлуночок перекачує кров по малому колу кровообігу, тому його стінка товщі, ніж у передсердь. Лівий шлуночок забезпечує потік крові по великому колу кровообігу, його міокард має найбільшу товщину.
4. Серце має стулчасті клапани, розташовані між передсердями і шлуночками і перешкоджають поверненню крові в передсердя при скороченні шлуночків. Півмісяцеві клапани розташовані на виході судин з серця і перешкоджають поверненню крові з судин в шлуночки при їх розслабленні.
5. Серце є частиною єдиної системи кровообігу, тому в нього впадають і з нього виходять кровоносні судини. У серці впадають: верхня і нижня порожнисті вени (в праве передсердя) і чотири легеневі вени (в ліве передсердя). Від серця відходять: аорта (з лівого шлуночка) І легеневий стовбур (з правого шлуночка), який ділиться на ліву і праву легеневі артерії.
Таким чином, будова серця повністю відповідає виконуваної функції: можливість скорочень забезпечує міокард; поділ крові на артеріальну і венозну забезпечує суцільна перегородка між лівою і правою половинами серця; рух крові в одному напрямку забезпечує клапанна система.
4,4(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ