М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
пупсик145
пупсик145
15.04.2022 08:13 •  Биология

Багатоклітинність Еукаріотів​

👇
Ответ:
botanchik1
botanchik1
15.04.2022

Багатоклітинні еукаріоти належать до одного з трьох царств: Рослини, Гриби і Тварини. Усі багатоклітинні еукаріоти перебувають на організмовому рівні організації живої матерії.

4,4(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
muroslavka2003
muroslavka2003
15.04.2022

симпатичний відділ автономної нервової системи включає в себе  паравертебральні  ії, що лежать у вигляді парних ланцюжків (стовбурів) вздовж всього хребта, а також непарні  превертебральні  ії і, крім цього,  симпатичні нерви.

у бокових рогах спинного мозку на рівні грудних і поперекових  сегментів розміщений симпатичний центр якобсона. активність його  нейронів регулюється через  синаптичні  контакти структурами стовбура  головного мозку. аксони нейронів симпатичного центра якобсона виходять з  спинного мозку в складі вентральних (передніх) корінців і утворюють білі  з'єднувальні гілки з іями симпатичних стовбурів. від цих стовбурів  відходять  іонарні  аксони і йдуть до органів голови, грудної,  черевної та тазової порожнини в складі соматичних нервів, або в складі  самостійних нервів. це сірі з'єднувальні гілки.

аксони нейронів симпатичного центра якобсона, що пройшли без  переривання через  паравертебральні  ії прямують до непарних  превертебральних  іїв, наприклад, серцевого, легеневого, черевного або  сонячного сплетіння, верхнього  брижевого, нижнього  брижевого.  іонарні  аксони   коллатералі  також і до сусідніх іїв.  таким чином,  іонарний  аксон, що виходить на рівні якого-небудь  сегмента спинного мозку, іннервує декілька  пара-  і  превертебральних  іїв, чим забезпечується множинна (мультиплікантна) центральна  регуляція різних вісцеральних функцій.

парасимпатичний відділ автономної нервової системи включає в себе  ії, розміщені поблизу  ефекторних  органів або в них, а також  парасимпатичні нерви.

тіла  іонарних  парасимпатичних нейронів лежать в стовбурі  мозку та в сакральному відділі спинного мозку. аксони  іонарних  нейронів йдуть до  іонарних  нейронів, розміщених в іях.

іонарні  парасимпатичні волокна, що іннервують  внутрішньоочні  м'язи, залози голови та ін. стовбур мозку в складі  трьох пар  черепномозкових  нервів -  iii  (окоруховий),  vii  (лицевий),  ix(язико-глотковий).

до органів грудної і черевної порожнини  іонарні  парасимпатичні волокна йдуть у складі  x  пари (блукаючий нерв).

до органів порожнини тазу парасимпатичні волокна підходять у складі тазових нервів.

на відміну від симпатичної нервової системи парасимпатична нервова  система не  інервує  м'язи судин, за винятком статевих органів і можливо  мозку.

4,6(36 оценок)
Ответ:
gamar1
gamar1
15.04.2022

1 — корневой чехлик; 2 — зона делящихся клеток; 3 — зона роста; 4— всасывающая зона; 5 — проводящая зона. 

1)Служит защитой преимущественно от механических повреждений. Клетки корневого чехлика образуются при первичном росте корня за счет деления клеток части апикальной меристемы — калиптрогена. Наружные слои клеток чехлика секретируют слизь. К этой слизи прилипают частицы почвы, что, возможно, защищает кончик корня от высыхания. 

2)Зона деления находится под чехликом и представлена клетками апикальной меристемы. Ее длина около 1 мм. 

3)Зона роста длиной всего несколько миллиметров. Рост клеток именно в этой зоне обеспечивает основное удлинение корня. 

4)Зона всасывания длиной до нескольких сантиметров начинается над зоной растяжения; функция данной зоны понятна из ее названия. 

5)Проводящая зона. Вся остальная длина корня. представлена ксилемой

4,7(91 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ