складова частина природних ресурсів у кліматичній системі (насамперед в атмосфері), що зумовлюють функціонування, розвиток, продуктивність різних галузей економіки та діяльність людини і можуть бути використані для вирішення конкретної задачі в економіці або соціальній сфері. К. р. характеризуються здатністю до відновлення. Виділяють К. р.: енергет. (сонячна радіація, вітер); теплові (т-ра повітря та ґрунту); ресурси вологи в атмосфері та ґрунті (хмарність, опади, сніг. покрив, волога у ґрунті); світлові (освітленість); газові (озон та гази в атмосфері). За функціон. призначенням К. р. поділяють на агроклімат. (ресурси окремих с.-г. культур), біоклімат. (фізіол.-клімат., рекреац., лікув.-профілакт., сан.-гіг.), буд.-клімат., транспортно-клімат.; за масштабом клімат. процесів – на макро-, мезо- та мікрокліматичні. На більшій частині тер. України сприятливі К. р. для життєдіяльності людини, орг-ції відпочинку та розвитку нетрадиц. видів енергії.
Первозвери
Несколько видов животных, составляющих отряд однопроходные, называется первозверями, или яйцекладущими. Это утконосы и ехидны, которые откладывают яйца и имеют молочные железы без сосков.
Сумчатые
250 видов животных отличаются тем, что имеют короткий период беременности, и недоразвитый детёныш у них после рождения находится в кожистой сумке, в полости которой находятся соски.
Плацентарные
Остальные 18 отрядов имеют общий признак – плаценту, орган, развивающийся частично из организма детёныша, частично из тканей матери.
Объяснение:
https://obrazovaka.ru/biologiya/otryady-mlekopitayuschih-tablica-7-klass.html
узнай здесь!
Объяснение:
вызывает тяжёлое заболевание, загрязняет водоёмы